Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GameOver

    aktív tag

    válasz peti800 #19148 üzenetére

    Köszönöm szépen a felkérést, ezzel csak az a baj, hogy én abszolút infantry ellenes vagyok. Nekem mindegy milyen pálya, de szvsz a járművek nélkül nem igazi BF a BF. Az én javaslatom egy városi és egy repülős pálya. Egy városi pályán max. 3-4 ember ül komolyabb járműben, vagyis van 20 gyalogos is, tehát aki infantryzni akar, az bőven talál magának lőhető ellenséget. Ráadásul a tankok, APC-k kilövéséhez antitankosok kellenek, akiknek meg ugye nincs gránátjuk, tehát ennyivel is csökken a gránátdobálók száma. A repülős pályát meg gondolom nem kell magyaráznom: csak az az igazi Battlefield feeling, ha a teljes arzenál felvonul.

    Amondó vagyok, hogy az egyszerűség kedvéért mindenki mondjon egy pályát, de a választásánál vegye figyelembe, hogy az egyik pálya (az [IDE]-sek által választott) minden bizonnyal városi lesz. Időpontnak én elsőre ugyan február közepét gondoltam volna (vizsgaidőszak vége), de talán elé is be tudjuk suvasztani, szóval az én javaslatom a január 23-24.-i hétvége. A jelentkezés a pályaválasztással történik, illetve a preferált nap megnevezésével: 23 (szombat) vagy 24 (vasárnap) vagy mindegy (ha ez lemarad, akkor mindegynek veszem). Én kezdem:

    Pálya: Midnight Sun
    Preferált nap: mindegy

Új hozzászólás Aktív témák