Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Odyn

    csendes tag

    válasz mackosajt #18240 üzenetére

    1. A burkolt "rágalom" is rágalom. És ez nem az első eset tőled. Azt ne mondd hogy ha megkérdi tőled valaki, hogy ki lőtt le, te azt válaszolod: ááááá... nem lényeg, jó srácok csak most nem volt jó napjuk Így jobbnak láttam ha "kiállok" és vállalom a dolgot, leírva ahogyan valóban történt.

    2. Ezzel elismerted hogy nem támadtunk rád, amíg te nem tetted. Mindenki tudja hogy amikor a bombázó repül, és a lövész célt keres, akkor is sipol az ellenségnek, ha a bombázó lövésze nem támad.

    Nem rajtad múlt hogy csak egyszer tudtál lelőni :)

    3. Te vagy az egyetlen a magyarok közt Classon aki nem képes a Fair játékra, és ha visszakapod a stílust amit te produkálsz vérig vagy sértve. Szóvá teheted. Sőt nem is jó ha az emberek csak egymás háta mögött fújnak a másikra. Nem ezzel van a baj, hanem azzal ahogyan szóváteszed.

    Írd meg nekem akár itt, akár privátban hogy kik azok akik miattunk járnak kevesebbet Class-ra, és ígérem egyenként megkeresem őket, megkérdem mi a gondjuk, és ha akarva vagy akaratlanul, de ártottunk nekik (ha harc közben lelőttük az nem játszik) ígérem elnézést fogok kérni mindőjüktől. Vagy ha minden kötél szakad és úgy tűnik hogy valóban a törzstagok többségének tele a hócipője velem (vagy velünk) úgy önként távozunk.

    Azt hiszem minden kérdésedre válaszoltam, megadva neked a tiszteletet, amit nem érdemeltél ki, és nem adtad meg nekem. Elvárnám tőled is a továbbiakban a hasonló hozzáállást, de mehet a dobálózás is... te döntöd el.

Új hozzászólás Aktív témák