Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Target78hu

    aktív tag

    válasz Tono34 #18224 üzenetére

    Ez a főbézen ki/be kukkantó AA meg nem egyedi eset és nem köthető mackósajthoz sem túlzottan ,mert jó páran ezt művelték/ik idegenek és ismertek is (usa/csájna oldalon egyaránt)! Velem meg többször az esett meg ,hogy alig áthaladok pl daqingen a kinai uncap kerítésén (semmit nem fogok be a levegőben) ,már le is bombáztak ,ugyan ez a pl.: hídra érve már nem zavar -ez is max 1 forduló az ellenség repülőjének ,de mégsem vár vele inkább trotty.

    Kommancser: Igen a kettő nem megy együtt valahogy AA/essex és kommander. Próbálgattam jómagam is ,de vagy a mieinket védem a légvédelemmel vagy a térképen fürkészem a terepet. Viszont gyalogosan(kiskocsi/tank/apc) picit jobban tudja támogatni a csapatot ,de ez függ a kommandatétő' is .

    A másik meg ,hogy nekem számít ,ha egy ismerős játékosokkal játszhatok és próbálok velük szemben is fair lenni pl.: Syklas elnézést kér már mindenért ;) pedig engem még a c4 kocsizása se zavar ,sőt max derülök rajta csak ,hogy kidurrantott vagy stingerrel a hajó fölött lőtt le(hogy jött az odáig el?! :D) ,de vannak akik még annyit se szólnak ,hogy "plz" és oda jön a hozzám miközben várom a repülőt a reptéren letojva ,hogy akár simán vihetné e 3 betüs szó odalökésével s inkább belém durrant egy eryx-et ,ha elviszem előle. Ilyen apróságok is dobnak vagy rontanak az élményen -nekem,

    hkv.hu

Új hozzászólás Aktív témák