Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lala42

    őstag

    válasz Pedro78 #14472 üzenetére

    Nem-nem. A játék egy gépen van ( nos megvan a Bf.2 deluxe-spec.force és később megvettem a complet coll.t is.de ez most nem lényeg.) A fiamnak is van accountja és nekem is. Külön-külön e-mail címmel. Nos ha az ő accountjával jelentkezik be, akkor megy a PoE. Ha én, akkor még a pályák sem jelennek meg. Felraktam a játékot a másik gépre. Ott Csak az én accountomat hívtam le, de ott sem megy a PoE. Hiába a PoE ikonnal indítok, akkor sem. ( Már gondolkodtam, hogy láma leszek :O :K ) Új account, új élet :DDD :F De a complet collectionhoz ha hozzáadom az én soldier nevem,akkor megy az AF EF viszont a fiamnak kiírja, hogy vegye meg. Ha az ő soldernevét adom hozzá, akkor nekem írja,hogy vegyem meg. :F Tehát úgy látom, hogy két soldier nevet nem lehet hozzáadni, mint teszem azt a Bf.2142-ben. Lehet,hogy a complet kiegészítő, tehát az AF EF kell a PoE-hoz?

    Mint írtad, nem külön könyvtár van, hanem csak 1, külön accounttal.

    [ Szerkesztve ]

    Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

Új hozzászólás Aktív témák