Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • general

    addikt

    válasz maskimx #12936 üzenetére

    valóban felfedezhetőek a generációk a játékban. a régiek, csillagos rangokkal mondjuk, vagy ritkán néznek már be (mint te is), mert valóban megunható évek alatt a játék, vagy még mindig ott vannak permanensen és uralják az éppen aktuális szervert... és ez tényleg el tudja venni a kezdők kedvét, én is befordulok néha, amikor mondjuk két kört sem tudok menni helivel, mert azonnal leszednek, ilyenkor vagy kényszeredetten átváltok földönfutóba, bár ahhoz nincs mindig kedvem. vagy keresek másik szervert, lehet azért olyanokat találni, ahol nincs akkora erőfölény, főleg heliben kevés a jó pilóta és gunner, a repcsiket nagyon foglalják a jók, de mondjuk abból eleve kevés van, szinte bennfentes a játék vele...

    egyébként is a járműves pályák az igazán jók, a csak infantry-s szervereken már tényleg sok a csaló, lehetetlenül pontosan ölnek, és az már igenis bosszantó.... főleg amikor az ember már kezdi tudni, hogy mi az, amit valóban nem lehet... ( pl futás közben leszedni egy-két lövéssel, és nem sniper vagy a G3... legjobban akkor megy fel az agyvizem, amikor 1-2 találat, meeeeeediiic, és kiírja, hogy pisztollyal nyírtak ki... na persze)

    de abba is gondolj bele, hogy a játék áresése tényleg megint tömegeket csalt elő, és emiatt a szervereken is tömeges most az újonc, márpedig ha sok a kezdő, és mondjuk csak pár skilles játékos van éppen, akkor igenis lehetnek élvezetes meccsek megint, hiszen a többség közel azonos szinten van...
    szerintem!

    szóval én kifejezetten örülök most, mert én ugye kb másfél éve kezdtem, és most végre én sem csak a profik ellen küzdök... :DDD

    ha megnézed, itt is újra reneszánszát éli a dolog, ez a kis közösség megint egybegyűlik esténként, egyre többen ráadásul, pedig amikor én jöttem, kb akkor kezdtétek megunni, egy jó évig viszonylagos szünet volt.... és most megint sokan vagyunk fent pl Fonákék szerverén! remélem még többeket visszacsal ez most játszani, mert végül is a társaság a fontos

    a POE mod pedig tényleg király, és jóval nehezebb, nekem ezért is várat még magára, de a fő ok még egyszerűbb, gyenge hozzá a vga-m, és a szaggatás miatt (is) szörnyű béna vagyok, pedig a POE-s csapattal aztán valóban élvezet a játék! csapatmunka rulez!

    uff

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák