Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myloo

    tag

    válasz gabipaci #12932 üzenetére

    Ez igy volt jó !
    Kell néha hibázni is, mert mi lenne, ha soha senki nem hibázna. :DD
    Gyere gyakrabban játszani, mert nagyon keveset látunk. :K

    Mackósajt :
    Hidd el nekem, senki sem ugy tanult meg helizni, hogy beleült oszt "úúúúú, de faszául megy, akkor mostmár helizek" :DDD
    Hanem végig járja a tanulás minden szakaszát.
    Nálam senki sem tudja jobban milyen nehéz megtanulni helizni.
    Én a két FoNaK ellen tanultam helizni , számtalan körön keresztül csak haltam és haltam. (ellenük még most is csak halok :DDD )
    Maskimx karolt fel és segitett sokat nekem , ö volt a pilota is néha és mondta, hogy célozzak ,hogy állitsam be a gombokat , hová kell célozni a helinel, ha egymás ellen voltunk ő nem bántot engem stb. De javarész egyedül gyakoroltam több-kevesebb sikerrel.
    Mostmár több mindt 400 óra helizés után persze már jobban megy és nehezebb ellenem tanulni helizni , de nekem sem volt régen könnyebb mint a mostani ujoncoknak csak nem adtam fel. Nem kell lemenni a szerverrol vagy a földön mászkálni, hanem menni kell és gyakorolni. Hidd el, ha 10 szer meg is hallsz, de ha egyszer le tudod löni a "jobbakat" az kárpotol mindenért és uj erőt ad ;]
    Tegnap szerencsém volt végighallgatni két fórumtársunk beszélgetésést (1 sqadba voltunk) ahogy heliztek Fonakék ellen , :K
    Sokat lelőtték Fonakék őket, de nem adták fel, hanem megbeszélték, hogy csinálják, mi a taktika . És ujra és ujra mentek . Amikor lelőték Fonakékat akkor meg volt nagy öröm :))
    Igy kell ezt csinálni :C :C :C Én támogatom az új heliseket szeretném ha minnél többen lennének mert a legjobb dolog a bf2 ben. És az ha lelövöm őket az csak arra ösztönözze a heliseket hogy "ugyis visszakapod " :D

    Maskimx : Én ugy gondolom , hogy minden játékosnál amig van olyan amit nem tud, addig van érdekesség a játékban. Vagy amig vannak jobbak, addig van miért fejlődni ;]
    Szerintem még van jövője a bf2 nek. Vannak emberek akik pl. soha nem ültek helibe elvittem őket egy párszor helizgetni és most gyakorolnak maguktól is .
    Hajrá :C :C :C

    Munkahelyen : - Te mióta dolgozol itt ? - Hát mióta megfenyegettek, hogy kirugnak .

Új hozzászólás Aktív témák