Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=KIS_FoNaK=

    tag

    válasz general #12925 üzenetére

    Paint nem a legjobb megoláds, mert ott mindig csak az marad meg amit utoljára fényképeztél vagy pedig mindet külön lemented. Paint-> szerkesztés-> beillesztés és az utolsó képet beilleszti oda. Ha menteni akarod akkor fájl-> mentés másként->kiválasztd a helyet és a fájltípust. Alapból bmp formátumba menti, amit ajánlatos átírni JPEG-be, mert jóval kevesebb helyet foglal, igaz a képminősége is romlik, de nem drasztikusan. Alapból a bf-ben fényképezett képeket a screenshot mappában tárolja a játék, melyet normál esetben, maskimx által említett helyen éred el.Nekem nem teljesen világos, hogy a Screenshot mappát nem találod meg vagy a Battlefield 2 mappát. Ha a Bf2 mappát sem akkor valószínű, hogy a játék telepítése során az elérési utat átírtad és ezért nincs a Dokumentumok mappában(keress rá erre a fájlnévre: screen000 hátha megtalálja vhol az xp kutya) :). Viszont ha csak a screenshot mappát nem találod akkor lehet, hogy a billentyűzeteden a print screen gombot aktiválni kell( más billentyűt lenyomni előtte..stb.). Célszerű kipróbálni, amit az imént említettem, játékban csinálsz egy képet, aztán paint-> szerkesztés->beillesztés és elmented. Ha megjelenik a kép amit fényképeztél, akkor ezt a gombaktíválós dolgot kizárhatjuk.
    Lehet, hogy jó nagy hülyeségeket írtam, de majd kijavítanak akkor . :DD

    Jó a voip!

Új hozzászólás Aktív témák