Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syklas

    tag

    válasz maskimx #11988 üzenetére

    De most komolyan.. Nagyon Durván repked a srác.. :Y Tegnap egy nagy Mapon Egy Hindel mentünk és én voltam a gunner.. na nekem aztán nem sok babér jutott.. Mert mire kilőttem volna a tankot tv raksival.. addigra Fonak már ki is iktatta!! Hindben nem jó mellette ülni gunnerként!! :P Ellendben ma Tigrisben voltam ma vele egy órat.. (na ott jó volt mert tudom a gépágyút kezelni és apríthatom a gyalogot) meg jó pár Hindet is leszedtem.. (igaz a srác nagyon amatőr volt így túl könnyű volt a dolgom.. még a fénykapszulákat sem lőtte ki mikor befogtam a rakétával)
    ...és mivel már mind2tökkel repültem.. így bátran kijelenthetem hogy Kis Fonak az első igazi és méltó ellenfeled Helliben!!! ;] (és az a durva hogy tudtommal Fonák is csak nem rég kezdet POe-zni!!! Hogy a francba jött fel már is ilyen szintre!!!? :F

    Ja és kösz Fonak a mai egy óra repkedést.. Élmény volt!!! :R ..majdnem megnyertük!!! ;) Legalább is nem rajtunk múlt..

    Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

  • -=KIS_FoNaK=

    tag

    válasz maskimx #11988 üzenetére

    Hát az a 40/5-ös k/d még várat magára:), egyelőre örülök annak , ha 1/1-et elérek, de alakul.A Tiger hasonlít legjobban a bf-es cobrára, ezért azzal megy a legjobban a repülés.A hind meg a supercobora, hát az már más tészta...nem tudom megszokni, hogy nem lehet pörögés közben lövöldözni velük(csak nehezen) és nagyon nehéz felhúzni az elejét(orrnehéz).

    A BF-ben mindenki utálta a j10-ket, mert ha valaki tud repülni vele akkor szinte lehetetlen leszedni(de az elől el lehet menekülni), na hát itt a poe-ban a vadászgépektől (főleg az EuroFighter) szinte mozdulni nem lehet.Az igaz, hogy sokkal könnyebb leszedni őket, ha van egy gunnered, mint a bf-ben, de menekülni szinte lehetetlen előlük és ha le is lövöd akkor is max fél perc és újra jön.(kilő 2-3 rakétát és akkor 90%,hogy nem éled túl)A másik meg az, hogy itt hiába van a heliken 32/64 rakéta akkor sem tudom vele szétlőni a vadászgépeket, csak ha lassan megy.

    BF-ben sokkal könnyebb egyedül érvényesülni, beülök egy helibe és szólózom,de itt a poe-ban én úgy vettem észre, hogy egyedül szinte lehetetlen, ha az ellenfél egy kicsit is összedolgozik(1 vadász,1 heli, 1 légvédelem). Ha meg elkezdek szólózni a hinddel, akkor egyből kirúg az admin, más szerverre meg nem is nagyon tudok ugye menni, mivel 2 szerver van ahol játszanak és a másikon sem szeretik a seatswitchinget.Azért azt hittem többen játsszák ezt a játékot és több szerver van.Minden nap ugyanazok az emberek vannak fent a szervereken semmi új. Jön az a Headshot gyerek beül a vadászba és halomra lő mindenkit.(vadászgéppel nem tudok menni, mondjuk nem is vagyok rá kíváncsi, mert én helizni akarok).

    Amit még nagyon hiányolok, azok a hosszú helis csaták. Esetleg akkor ha nincs egyikőtöknek sem lövésze, de akkor is ha közel van egymáshoz a 2 heli, akkor pillanatok alatt szétkapja a pilóta a rakétáival.

    2-3 napnyi játék után én úgy vettem észre, hogy ez a játék inkább a gyalogosokra épül: szinte minden zászlónál légvédelem, ami nagyon erős, pár lövés elég és robban is a heli, "vállrólindítható hőkövetős rakéta" (aminek még mindig nem tudom a nevét:) ),heliből a zászlót nem lehet húzni, a mobillégvédelmek nagyon erősek 2 rakéta elég ahhoz, hogy szétszedjen és a hatótávja is nagyobb mint a helin lévő tv rakétáé.

    Amit még mindig nem szoktam meg az az , hogy Fonak nem ül előttem,hogy szétszaggasson mindent a rakétáival.(igazából ez hiányzik a legjobban, a többit meglehet szokni).Nincs minden helin tv, sokszor tartom rá a célra és várom, hogy lőjön a gunner aztán egy kis idő múlva rájövök, hogy nekem kellene..

    Egy csomó olyan pálya van amit még nem is láttam vagy ha láttam is akkor sem ismerem még, földi járműveket szintén nem ismerem, mivel eddig szinte csak heliben ültem.(egyszer Maskimx vitt vadásszal, azt sem tudtam mit lőjek:) , meg egyszer mondta, hogy üljek be egy légvédelembe, azzal mászkáltam a pálya közepén kb. 5percet, ennyi az össz tapasztalatom a többi járműről)

    Ha a két játékot (BF2 & Poe2) kellene összehasonlítani akkor azt mondom, hogy a BF viszi a prímet, de a Poe jelenleg jobb mert számomra új, az is igaz, hogy nem tudnék vele tized annyit sem játszani mint a BF--el , de egyelőre maradok a poe-nél aztán majd egyszer visszatérek a régi jó BF-hez :R .

    Jó a voip!

Új hozzászólás Aktív témák