Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Syklas

    tag

    válasz maskimx #11822 üzenetére

    Megnéztem párotok POE2Hu-s adatlapját .. És meglepődve de örömmel tapasztaltam hogy nem csak ÉN vagyok ilyen "vén csóka".. Vagytok "sokan" velem korosztálybeliek.. A magam 30 évével..! A BF2-ben szinte már néha éget a pofám :B hogy milyen kis lurkókkal együtt nyomtam az "ipart".. emlékszem mikor egy valami magyar szerveren, elkezdtek egymással chatelni hogy ki hány éves.. és sorjában mondták hogy "én 14, én 12, én csak 10 éves vagyok!!" Majd engem is faggattak .. de én csak azt írtam .. hogy ÉN már le sem merem írni!! ....DE itt a POE-n meglepődve tapasztalom hogy mennyivel kitolódik felfelé a korhatár..
    -Láttam TE sem vagy már tizenéves.. (bár ezt azért gondoltam mert az ilyen azért érződik az ember stílusán) ..és ez azért az írásaidból is levehető!
    _látom Pedro78 is korombéli (a POE-n talán őt hívhatják Kicsi Pedro-nak!? Ő az aki leszedet párszor hellivel!!! :D Bár a pilótája már nem tudom ki volt.).. sőt hent3s a maga 35 évével ,a magyar POE-s társadalom egyik "Nagy Öregje" lehet..! :)

    [ Szerkesztve ]

    Kedves Jézuska egész évben jó voltam... okéé, csak néha-néha... Áááá..hagyjuk inkább,megveszem magamnak a Prohardveren..!

Új hozzászólás Aktív témák