Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GameOver

    aktív tag

    válasz Brian_RL #8083 üzenetére

    A legnagyobb királyságot nem is mondjátok: A TV-rakétának majdnem dupla akkora hatótávolsága volt, mint most (valami 800 m, ha jól emlékszem). Ami azt jelentette, hogy bőven a ködhatáron túlról lehetett vele osztani a halált. Ennek köszönhetően nehéz volt úgy végigjátszani egy kört, hogy ne csíterezték volna le az embert. Gyakorlatilag át lehetett vele lőni az egész pályán, így senki nem volt biztonságban sehol. ;] Emlékszem, egyszer Omanon az anyahajóról lőttem ki egy tankot, a pilóta meg kérdezte, hogy „Ezt mégis hogyan?”. Én meg csak ennyit mondtam: :D

    Arról nem is beszélve, hogy -amellett, hogy 3*14 rakétája volt a helinek- a hőkövetős rakéták lőttek mindent, csak a célpontot nem, így ha már elég profi szinten nyomta az ember a pilótáskodást, akkor lényegében képtelenség volt meghalni. Max. egy TV-rakéta kavarhatott be, de akkortájt még csak nagyon kevesen tudták azt hatékonyan használni légi célpontok ellen, így rendszerint maradtak a jó kis 40/50-nullás körök. Vagy ha egy kicsit elhúzódott a kör, akkor akár egy picit több is. :DDD Mit ne mondjak: vicces volt akkoriban helizni. :D

Új hozzászólás Aktív témák