Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Zs

    aktív tag

    válasz MohaMárk #7663 üzenetére

    igen,ez így igaz,x-fire-n tartjuk a kapcsolatot,és általában team speak-en....
    ne ilyedj meg,ha egy ilyen nevet találsz:zsuzsibf
    akkor leokészhatsz,mert én vagyok az...
    akkor ha érdekel,leírom most,úgyis ráérek,vajon lány létemre minek is játszok ilyen fiús játékkal...?!
    Úgy kezdődött,hogy 3-an vagyunk testvérek,és 2 bátyám van...
    ennek a következménye csak annyi,hogy mikor kicsik voltunk,mind a hárman,csakis olyan játékokat szereztünk meg,ami fiúknak való..ilyen például az unreal tournament,természetesen ezen a játékon nőttem fel....és ott kezdődött a gubanc...amikor szereztek a tesómék új játékot,ami persze fiús volt,csak azzal bírtam játszani...és akkor rá lettem szoktatva az ilyen "brutális"-nak nevezett játékokra...tök jó volt,míg az egyik tesóm (alias keszegduda) meg nem szerezte a Battlefield2 játékot,azaz ezt...Szabályosan egész nap szinte a gép előtt volt,amikor volt ideje...annyira bepöccentem..ki nem álhattam,merthogy így-meg úgy jó ez a játék...nem hittem neki...
    aztán valami baja volt a gépnek tavaly,augusztusban..és állandóan leformázta a tesóm a gépet,persze a játékaim közül egyet sem rakott volna fel...csakis a Bf-et...azt mondta,hogy nem rakja fel a játékaim,de csinál nekem account-ot a bf-re...na ná,hogy beleegyeztem...természetesen kicsit nagyon bénáztam,de azért 1 körben 1 embert megöltem...új account-ot kezdtem,mert eleinte csak az alap BF volt meg nekünk,majd végül egy jó kieg-je...:special forces...utána kellett új acc,amikor megvettük az egész pack-ot,amiben az armored fury,és az euroforce is megtalálható..sajna a régi accountomon az armored,és az euro nem működik,és mivel keszegdudának sokkal nagyobb rangja volt,mint nekem,ezért úgy döntöttem,hogy új acc.-t-ot kezdek,és akkor használni tudom az euro,és az armored fury-t..
    szóval ha nem értetted a kieg-el kapcsolatban:3 kiegészítője van a játéknak:special forces.armored fury,és az euroforces...van deluxe pack,ha azt megveszed,akkor megkapot a sima bf-et,és a special forcest...(ebben új fegyvereket kaphatsz minden osztagnál kapsz 1-t...)ha viszont a teljes pack-ot megveszed,megtalálod az összes kiegészítójét a játéknak,amiben az alap játék,a special force,az armored fury,és az euroforces is megtalálható...de ha ez utóbbi pack-ot veszel,újból kell kezdened egy új acc.-al..legalábbis nekünk újra kellett kezdeni..nem tudom,másnál tényleg így van ez... :F
    szóval addig vedd meg ezeket a kiegeket,amig kisebb a rangod,mert utána..úgy megszívod,mint a táposcsibe... :DDD
    (természetesen ha szeretnéd megvenni....)külön viszont nem érdemes,mert csak 1 kieg 8000Ft...és az pack meg 12.000 körül..szóval van miről beszélni...)))))
    bocs,megint regényt írtam...de mint már mondtam,ilyen az én formám... :DDD
    "megszoksz,vagy megszöksz"(mindig ezt mondja az irodalom tanárom...) :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák