Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Zs

    aktív tag

    válasz MohaMárk #7660 üzenetére

    Az igazat megvallva tényleg nem pártolom a paddolást...
    Nálam volt olyan eset,hogy felmentem egy szerverre,amire egyaltalán nem volt kíírva,hogy stats padding server,és semmiféle ilyen jelzés...és ott nagy káosz volt,szerettem volna normálisan játszani,de az adminok elkezdtek rajtam paddolni(ha esetleg nem tudnád,mi a paddolás,a lényege:egy ellenség megöl téged,a csapattársad feléleszt...és vagy ez megy 1 óra hosszán keresztül..)én már megjártam ezzel....akkor vissza ahhoz,hogy felmentem egy ilyen szerverre,és akkor elkezdtek rajtam paddolni,próbáltam kiugorni,de elkaptak,ekkor ott volt a bátyám..és szóltam neki,hogy segítsen,mert paddolnak rajtam,annyira nehéz volt kijutni onnan...(itt megtalálod keszegduda néven a bátyámat)közbejátszott,és kimenekített a paddolók "karmaiból" és szétlőtte őket azt hiszem RPK-val...az igazat megvallva még ő is kicsit szenvedett,mivel járműves pályán hamarabb kifogy a futásod...és az ugrással meg még jobban lemegy ez...
    nah mindegy,ki lettem bannolva,hisz az admin paddolt rajtam..ez van...azóta nem sűrűn jártam egy wake island 2007-es pályán sem....
    az egészben még az volt a fura,hogy alig voltak a szerveren..(biztos megtudták,milyen jó,amikor kérés nélkül rajtad paddolnak..)még annyiban nem jó szerintem a paddolás,hogy nem tisztességes,amit csinálsz,nem küzdesz meg a jutalmadért,hanem csalsz...
    single-ben még oké,az élvezet kedvéért,hogy szivasd a katonákat....de élesben...áhh...nem értem mire jó..... :F
    de azt tudom,hogy én csak akkor mennék ilyen szerverre,ha netán kellene az ezüst vadászgéphez fél óra...akor oké,de amúgy mi értelme?
    rang?ugyan kit érdekell az?oké,jó,ha akkor lehetsz commander,amikor akarsz..de szerintem kicsit gáz,ha csak a rang miatt,meg az éremek miatt játszol...igazából sztem a lényeg,hogy meglegyenek a fegyverek...és jól tudj lőni...meg szóval ilyesmik...és ki ne hagyjuk azt,hogy élvezd a játékot...
    bocs,egy egész regényt írtam... :DDD
    jah,igen lány vagyok...ezt a sztorit késöbb írom le,de ha visszamész jópár hsz.-al megtudhatod,hogy,és miért játszok ezzel a játékkal....

Új hozzászólás Aktív témák