Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AlWyn

    csendes tag

    válasz eugabesz #18851 üzenetére

    Én a helyetekbe azt a káromkodásra kitalál cuccot kapcsolnám ki.. Baromság. Ha valaki káromkodik azt úgyis látja az admin, márpedig nálatok amikor vannak a szerveren, akkor mindig van fent 1 klántagotok, úgyhogy ez nem jelenthet problémát.
    A TK-s cuccot se kedvelem, mert ha valaki direkt TK-zik azt is tudja jelenteni a player, vagy látja az admin.
    Meg nem tudom, hogy nálatok bevan e kapcsolva az a funkció auto-ba, hogy ha bázis fölé repülsz akkor kivág. Nah ez is baromság, mert ha valaki egyfolytában a UBC-ről campel, akkor azért is kivág. Volt már erre eset, és vita is lett belőle.
    A SeatSwitch-et is nem értem minek kell tiltani, ha nincs normális gunner, akkor had tudjak már normálisan helizni és ne azért verjem a fejem a falba, mert a gunnerem nem tudja eltalálni a célpontot.
    Te írtad, hogy a ti szerveretek, azért van, hogy jó kis harcok alakuljanak ki, de ha erre az autoadminra bízzátok a szervert, akkor más is ugyan úgy megszívhatja, mint én, és aki miatt kibaszott, az ugyan úgy játszhat tovább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák