Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=KIS_FoNaK=

    tag

    válasz eugabesz #18676 üzenetére

    Én a játékban, adminként mutatott mentalitásodról/viselkedésedről beszéltem, mivel nem ismerlek. Szerinted nincs kibannolva senki sem jogtalanul? -> Túl jók vagytok hozzánk,mi játszani szeretnénk" Ja végülis mindent meg lehet magyarázni, csak ilyen szabályt nem láttam kiírva a szervereteken amiért bannolva lettek az illetékesek, ha valaki nem vét semmiféle szabály ellen, ennek ellenére mégis kibannolják akkor az szerintem igazságtalan. Az más hogy valaki gusztustalanul viselkedik, folyamatosan beszólogat, de azért kibannolni valakit mert jobban játszik, mint ti.. IGAZSÁGTALAN! Egy szóval sem mondtam hogy szabálytalanul játszanak az IRAM klán tagjai, tehát nem tudom, hogy jön ez most ide. Nem tudom hány ember van a bannlistátokon, igazából nem is érdekel, mert semmi közöm hozzá, DE! ha egy magyar klánt kibannoltál azért, mert jobban játszottak mint ti, akkor a későbbiekben is ki fogjátok dobni a jobb játékosokat, az ilyen szervereket hívják szarnak.

    Ki kell írni a szerverre, hogy ONLY NOOB, szabályzatba tenni, hogy X pontszám fölötti játékosok nem mehetnek fel, és akkor már nem igazságtalan ha kidobjátok, tudtommal ilyen szabály jelenleg nincs a szervereteken.

    Egyébként nehogy azt hidd, hogy a VENY klán általad kibannolt tagjait védem...

    Jó a voip!

Új hozzászólás Aktív témák