Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • general

    addikt

    válasz ciry #17429 üzenetére

    pfff..... :(( ne is mondd... ilyen ááállatot.. elsőre beugrott gunnernek, nem szóltam semmit, a tizedes rangjára sem, hisz, tudjuk, ma már semmit nem jelent. amikor bespottoltam neki a helit, csak ült, majd kis idő múltán, gondolom már szédült miattam, miután csak védekezni tudtam elkezdte szépen, finoman lődözgetni a másik choppert, természetesen géppuskával... egyszer csak félrenyomhatott, mert kirepült a TV rakéta, de szépen egyenesen a semmiben, ahogy kell! :D aztán lőtte tovább a gunnal. na ezt meguntam, és mikor kinyuvadtunk, beírtam, hogy az isten szerelmére,. ne a géppityuval lője már!, aztán megint beugrott, na mondom ezt nem, Hop Out! nagy nehezen kiszállt, elém állt és kinyírt a sniperrel..., ezt - más fegyverrel - aztán többször is megcsinálta. ... annyira felcsesztem az agyam..! :((( az ilyen minek idegesíti az embert? minek van ott? én mikor kezdő voltam, SOHA nem csináltam ilyet! ha tudtam, bénázok, annyira nem vagyok jó, azzal, aki láthatólag lendületben van, nem megyek, nem idegesítem, nem megyek az agyára! kapott esélyt, az sem érdekel, ha mellé lő, próbáljuk, de látszott, hogy totál dilettáns a helihez, de basszus a teamkill az már megy! azt tudja...

    tegnap amúgy nagyon béna voltam egész este, nem éreztem a dolgot a levegőben.. biztos csak gyönyörködtem a tájban..! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák