Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -=KIS_FoNaK=

    tag

    Sziasztok!

    Elég régen nem játszottam már, utoljára a PO2-vel játszottam 2-3 hete, az alap BF-el pedig kb 3 hónapja. Tegnap felmentem játszani az LA* szerverre.Amikor beértem láttam, hogy nincs rangom, a fegyvereim sincsenek meg, de nem is nagyon foglalkoztam vele, mivel már máskor is történt hasonló.Aztán mikor lecsatlakoztam ( 2 kör után)a szerverről, gondoltam megnézem a régen látott érmeimet:), hát ekkor kicsit meglepődtem, mivel nem volt szinte semmi, kivéve azokat amiket az LA* szerveren szereztem 2 kör játék után.Természetesen az érmeimmel együtt a pontjaim is elvesztek.Kiléptem a játékból, megnéztem több oldalon is a statomat és mindenhol azt írta amit a játékban, ekkor jöttem rá, hogy nekem nullázták az accauntomat. Most már csak az okát szeretném megtudni, hogy vajon miért? Azért mert több mint 1 évvel ezelőtt kipróbáltam egy hacket? - Ha emiatt nulláztak akkor elfogadom, megérdemeltem. Bár azt sem nagyon értem, hogy akkor miért most, 1 év után? Ráadásul azért már kaptam 1 év bannt cd kulcsra, ami most járt le a napokban.

    Ha valaki tud valamit az ilyen és ehhez hasonló accaunt nullázásokról akkor jelezze. Előre is köszönöm.

    [ Szerkesztve ]

    Jó a voip!

Új hozzászólás Aktív témák