Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • markknight

    veterán

    válasz ribizly #17 üzenetére

    Engem például egyik Battlefield sem tudott megszólítni. Warzone, Fortnite, Apex, Overwatch.. el tudták érni, hogy leüljek és játsszak velük. Ez a játék meg már alapból betöltött konzolon egy okádék grafikával, súlytalan fegyókkal, mechanikával.. akkora red flag mint az állat. Legalább a BF1-gyel toltam vagy 8-10 órát. Az 5-tel kb semmit, ezzel meg ha 10 percet se.

    Nem gondolom, hogy csak bennem van a hiba, ilyen erős konkurencia mellett illő lett volna felkötni a gatyát, nem egy félkész retket odadobni a palira vett vásárlóknak. 120 év alatt csináltak belőle egy átlagos játékot az átpalizott rajongók pénzéből, hát gratula nekik.

    [ Szerkesztve ]

  • GoodSpeed

    őstag

    LOGOUT blog (1)

    válasz ribizly #17 üzenetére

    Én mindenkin csodálkozom, aki pénzt ad még érte, főleg, hogy annyi F2P FPS van ma már a piacon és aki akar BF élményt már bőségesen válogathat.

    Azt ne felejtsd el, hogy az eladások jelentős részét a tinik teszik ki! Olyan ez mint Facebooknál, hogy 14 év alatt nem lehetne regisztrálni, ezzel szemben, mivel nincs személyiigazolványhoz kötve a regisztráció, amelyik nem fogyatékos, az egyszerűen kiválasztja, hogy 2010 előtt született és már ott is van, fiktív születési dátummal de... Na most játéknál meg 12+ besorolás van azt hiszem, de általános iskolában is egymást cikizik, ha valamelyik nem játszik... Persze, nyilván az lenne a kiadó érdeke, hogy a 20-50 éves korosztály is játsszon, de ezt nem tudják tartani, mert folyamatosan azt látjuk, hogy a Medal of Honort lenullázták, hogy ezt a BF-et is több stúdió rakta össze, mégis az elején volt teljesen elcseszve, és onnan már nem lehet reálisan felállni, akármit is csinálnak, a következő BF-et meg négy fejlesztő brigád készíti, de valószínűleg az sem lesz magasabb színvonalú mint pl ez.

    A csillagokat leígérték az elején, hogy a Portal mode-al mindent is meg fognak/lehet majd csinálni.

    Speciel én a Portal mode miatt vettem meg, mert az volt az üzenet, hogy Battlefield 1942 új köntösben. Aztán beülték a tankba és mintha a kor katonája konkrétan monitoron nézett volna ki a páncélosból... de ami még gázabb volt, hogy ugyanaz a játékmenet, nem fejleszthető fegyverek, mint 19 évvel korábban, de még az sem teljesült, mert a tengeralattjárók már kimaradtak, ha már visszamennek 2002-be, és abban volt ...

    A mapok azért voltak sivárok, ötlettelenek mert egy fejlesztő elmondta, hogy eredetileg az volt az EA parancsa, hogy BR-t kell készíteni, csak közben meggondolták magukat, valahol félúton. Egy BR játéknál nincs időd a részletekben elmélyedni, meg nem is arra van kitalálva, hogy stratégilailag úgy legyen felépítve a pálya, mint egy klasszikus BF-ben.

    A CoD jelenségről: az is hanyatlik már...ott is a kis taknyok veszik, a 20+-os korosztály már látja, hogy ez csak egy újabb bőr... ők sem tudnak újdonsággal előjönni.

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

  • fornettisuti

    veterán

    válasz ribizly #17 üzenetére

    Elmagyarázom: PÉNZ!

    iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Új hozzászólás Aktív témák