Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Riccsiz_h

    aktív tag

    sziasztok !

    Mostanában nem tudom milyen problémája van a Bangoodnak / OTP-nek / PayPalnak de 2x vonja le az összeget a kártyámról (OTP-ben is megjelenik a dupla levonás de PayPalon nem) majd hirtelen visszakapom a kártyámra 1-2 nap múlva. Nem csak nekem van ez a problémám, egyik ismerősöm pont ugyanerről panaszkodott.
    Most pl. az volt hogy az alszámlámra (amihez van a PayPal párosítva) átultam 25 ezret, mert lett volna egy 23 ezres rendelésem. Majd fizettem és visszadobta hibával, nézem az SMS-ket, elsőben SIKERES -23 090 Ft majd még egy SMS, SIKERTELEN -23 090 Ft.
    Szóval megint duplán akarta levonni de mivel a második sikertelen volt Bangoodon azt mutatja nem fizettem ki a rendelésem....

    Nem tudom, nálam van valami hiba vagy az OTP / PayPal / Bangood a ludas ? Mert 2 hete kezdődött kb. ez a dolog mikor ismerősöm mesélte, mondom biztos valami egyszeri hiba de most nálam is előjött. Valakinek volt hasonló ? Vagy most akkor mindig az adott összeg dupláját kell feltennem a kártyámra mint amennyit költeni akarok ? Legalább 10 éve vásárolok eBayről, Aliról majd később Gearbestről és Bangoodról de ilyennel még nem találkoztam

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Riccsiz

Új hozzászólás Aktív témák