Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sToOrm01umbb

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van 1 kb 3 éves Gigabyte gtx 560 Ti OC-m, egyik nap amikor elindítottam egy játékot a gép fogta magát és újraindult.
    Azóta amikor betöltene a windows, monitor élből írja hogy:no signal és újraindul a gép. Csökkentett mód és bios működik, több gépbe is kipróbáltam, amint felrakom hozzá a drivert és a gép észlelné a vga-t, no signal és kezdődik minden előlről. Másik vga-val működik a gép akkor is működik amíg nincs fent a driver hozzá. Próbáltam régebbi driverrel ugyanúgy nem jó. Még a windows reinstallt is megpróbáltam azzal se volt jó.
    Ezek után kizárhatom azt a tényt ,hogy ez softwares hiba lenne? :F

  • sToOrm01umbb

    csendes tag

    Sziasztok!

    Vettem egy használt PowerColor 6800xt Red Devilt, multimonitor setup-ban használom: fel van dugva a hdmi slot-ra a tv (Sony XH90), és display porton megy a fő monitor. Van egy olyan érdekes jelenségem, hogy ha kikapcsolom a tv-t megszűnik a jel a monitor felé is, teljesen mindegy ,hogy küld-e jelet a tv felé vagy nem, ha windows-ban beállítom ,hogy csak az elsődleges kijelőzre küldje a jelet és kikapcsolom a tv-t, elmegy a kép a monitorról és amint visszakapcsolom újra működik (ugyanezt csinálja kiterjesztés/duplikálás esetén is).

    Természetesen ha kihúzom a tv-t (hdmi port), gondnélkül működik és jön a jel a monitor felé.
    Nagyon remélem ,hogy nem valami amd specifikus bugba sikerült belenyúlnom, mert nem szeretném a hdmi kábelt addig ki-be huzigálni naponta többször amíg meg nem adja a port magát... az előd gtx 1080-al soha nem volt ilyen probléma.

    Előre is köszönöm a válaszokat :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák