Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Csupingo #87648 üzenetére

    HDMI ügyben értelek, akkor ott nem lehet gond. Ott akkor azt sejtem 3 méter felett egyszerűen gyenge a jel a kártya és a gép között. Nem tudok mást. Működik minden mindenen mégsem ad jelet és lehall.
    Aztán visszadugom a mezei dp to hdmi 5 méteres 1-2 éves kábelem és van 4k60 jel gyönyörű szépen csak épp amit te is mondasz nem tudja átvinni a teljes tartományt, valszeg a ,,hdmi" oldala csak 1.4.
    Ez egy sima mezei kábel. Ezért gondolom azt hogy ha veszek belőle biztosan tudott dp 1.2 to hdmi 2.0 kábelt akkor annak 1000x mennie kell, mert hdmi oldalon a 2.0 megfelel a 4k60-nak, a másik oldalon meg az 1.2 dp is tudja a 4K60-at.
    Tudnék venni jobb áron DP 1.4 to hdmi 2.1 kábelt dee jövő hét vége mire megjönne...gondolom nem kell sok embernek :D :D
    Dee ebből is látszik hogy hdmi hdmi kábellel hdmi kimenetet kuka az egész, dp to hdmivel meg legalább van eredmény csak nem tökéletes.
    Valszeg elmegyek a kábelért és megnézem.

    Értem mit kérdezel DP++ jelzéssel, nvidia kártyán szerintem ez mezei 1.2 deee látod gyakorlatban mégis átmegy a 4K60 YCbCr420. Szóval mégis tudja.
    Mondom az a baj régen vettem ezt a kábelt és ugye passz mit tud, full hdre használom évek óta, nem kellett a 4K. De most van lehetőségem rá, csak ugye valszeg ez a kábel kevés.
    Beáldozok 1re, a hdmi to hdmit visszaviszem és meglátom.
    Van 3m méteres 2.0 hdmi kábeleim...kísérlet képpen megfogom nézni...csak mint mondtam ott melós mert meg kell oldanom összeérjenek. De tesztre hogy kiderüljön mivan tökéletes lesz.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák