Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    válasz Csupingo #87646 üzenetére

    Nekem az gyanús ami a vga specjébe van írva a hdmihez ez a zárójeles dolog, amit becopyztam, hogy ,,HDMI™ x 1(Supports 4K@60Hz as specified in HDMI™ 2.0b)"
    Ez nem tudom mire akar utalni, de sztem a hdmi 2.0 to hdmi 2.0-nál itt lesz ludas valami.
    Azért gondolom ezt, mert ott egyáltalán nincs is kép, most meg áttudom bármikor rakni 4K60-ra a használt displayport to hdmi 5 méteres kábelemmel csak itt meg ugye sztem gyenge a kábel...valszeg a hdmi nem 2.0 csak 1.4...hisz ha a dp oldala is ,,régi" az is min 1.2 az meg ugye átviszi a 4k60-at..szóval itt gyönyörűen van kép minden csak ugye mint mondtam lockolja a beállításokban mind a tartományt mind a szín-t és csak ez a vacak YCbCr420 azzal meg bűn ronda.
    Viszont a TV maga meg tudja amit kell, mert ha nem tudná a PS5-el is gondok lennének 4K alatt de nincs.
    Szóval itt én még mindig azt mondom a kábellel lesz a gond.
    Mindegy szerzek valahonnan akkor egy min displayport 1.2es to hdmi 2.0 kábelt 5 méterben és meglátom. dp 1.4 to hdmi 2.0 elég ritka ahogy néztem de 1.2 to hdmi 2.0 van sok szóval annak elégnek kell lennie.

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák