Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz UserX #83103 üzenetére

    Ismerős gépében nem tudod kipróbálni a kártyát?
    Én egyelőre nem olvastam olyan infót, ami egyértelmű VGA problémára utalna. Igaz túl sok infót nem is tudok róla.
    Mondjuk készíthetnél egy videófelvételet a monitorról, miközben fut a furmark és mellette egy monitorozó progi, pl. HWiNFO, hogy lássunk minden GPU értéket. HWiNFO-n be tudod, állítani, hogy több oszlopba tegye ki az aktuális értékeket, hogy minden kiférjen a monitorra.
    Hadd lássuk már, hogy mikor történik a baleset.

    Ui.: Olvastam fentebb, hogy ecsettel takarítasz. Máskor is előfordult már, hogy ecsettel takarítottad? Csak azért jutott eszembe, mert olcsóbb ecsetek mind műszálasok. A lószőr ecsetet ma már meg kell fizetni. Ha pedig műanyag, akkor meg esélyes, hogy szeret statikusan feltöltődni. A lényeg, hogy szerintem ezt ne emlegesd a szervizesnek, ha végül oda kerül és a jövőben se "festegesd". Egy véletlen EM kisülés és nem meghal a kártya, hanem csak instabil lesz, mert egy olyan része döglik meg a chipnek. És akkor jön a fejvakarás, hogy mi ez a földöntúli mágia. Reméljük nem ez az eset áll fenn. Ha pedig igen, akkor te érdekedben ilyeneket ne közölj a szerviznek. :U :B

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák