Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabyka666

    addikt

    válasz MK VII #54042 üzenetére

    Én már nem tudom, ki kivel van. A lényeg, hogy egy használt cuccnak mindig jobb az ár/érték aránya, ezen felesleges is rugózni. Legyen az ház, autó, telefon, PC, notebook. Még ha az esetleges, de nem törvényszerű nyűgjeit hozzáveszed, akkor is jobban jársz.

    A másik oldal (bár ez egy PC-nél nem feltétlenül jelentkezik), hogy egy használt autónak vagy telefonnak nincs "wow-faktora", mondjuk aki emiatt veszi, az nálam a no komment kategória. :D
    Aztán ott a gari, ami ugyancsak nem elhanyagolható, de ez is az új cuccok jellemzője jobbára.

    Továbbra is úgy gondolom, hogy:
    - nem számít a pénz -> csakis új, és a legjobb cuccok (iPhone"sok", és társai)
    - meghatározott keretösszeg -> használt, korábban már bizonyított cuccok.

    Amit te mondasz, hogy szűkös keretbe szorítsuk bele az i3-at, azzal nem értek egyet. Ez a másfél milliós új autó esete. Persze sose volt másfél millióm autóra, de ha lenne, annyiból nem újat vennék - én ilyen vagyok. :)

    Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

Új hozzászólás Aktív témák