Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    Hello!

    A segítségeteket szeretném kérni PDA telefon ügyben...

    Tegnap a barátnőm felkínálta nagyon kedvező áron a MIO Digi Walker A701 [link] típusú PDA telefonját, amit 1 éve vett és ő nem tudja kihasználni.

    Én egyáltalán nem ismerem a PDA-kat, ez meg ráadásul mobiltelefon is egyben, GPS is van benne...

    Utánaolvasgattam a neten : egyik tesztelésben az egekig dícsérik, a másikban ócsárolják, képtelen vagyok eligazodni : érdemes megvenni????? :F :O

    Azt látom, hogy egy kis mini-számítógép (Excel, Word, Windows, MSN van benne) van rajta mini-USB csatlakozó, ezzel biztosan boldogulnék. :D

    Bővíthető SD-kártyával (1-2 GB) és van helye a SIM-kártyának is...

    Már azt is megtudtam, hogy kapható hozzá külön SD-WiFi kártya, amivel csatlakozni tudnék a netre (itthon is vezetéknélküli hálózatunk van)...

    Az eddigi telefonjaimban WAP-internet lehetőség volt, ez most tök homályos, hogy milyen kapcsolaton megy a netre??? Ehhez valami külön előfizetés kell a mobil-szolgáltatótól?(Jelenleg Dominó-kártyám van, nem szeretnék előfizetést.) :F

    Biztosan nem fogok egy tenyérnyi készüléken Excel-táblázatot szerkeszteni, vagy állandóan Word-dokumentumokat beírogatni, mert amúgy van notebookom, ha már számítógépre lenne szükségem.

    Viszont a Skype-ot nagyon tudnám használni vagy jó lenne az MSN, email-fiókok...

    Ezeket hogyan tudnám használni? :F
    Egyáltalán : tudnám használni????

    A GPS-t is tudnánk használni (ilyen nincs az autónkban)...
    Ez csak simán műholdas kapcsolattal működik? Kell ehhez valami előfizetés, vagy ez ingyenes??? (Bocsi a hülye kérdésekért.) :B :F
    Állítólag teljes Európa-térkép van a készülékben.

    Van valakinek ugyanilyen PDA telefonja? :F
    Mi a véleménye a használatáról?

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

  • Belba

    őstag

    válasz rumos14 #1368 üzenetére

    Szia Rumos14!

    Köszi a válaszod! :)

    Egyelőre még nem volt szó konkrét árról.
    A barátnőm most akar új telót venni, inkább olyan kis női izéket nézeget (rózsaszínű, virágos) ezt a PDA telefont eddig sem használta...
    Azt biztosan tudom, hogy a piaci árnál jóval kedvezőbben adná nekem, mert nagyon jóban vagyunk.

    Minél jobban gondolkozom a témán, annál inkább arra gondolok, hogy ezt a kütyüt én sem tudnám kihasználni!

    Szerintem ez olyannak való, akinek nincs számítógépe, valami hordozható pót-számítógépre vágyik, de notebookra nincs pénze. :(
    (Nekem van notebookom.)

    Ha meg egy ''szuper-telefonnak'' venném meg, akkor nagyon nem tetszene, hogy a telefon funkciói nehezen kezelhetők, nagyobb, súlyosabb a mostani telefonomnál.

    Most sem használom a telómban sem a kamerát, sem a rádiót, leginkább telefonálok rajta. :DDD

    Szóval, azt hiszem úgy döntök, hogy ''nagyon olcsón'' sem kell: minek vegyek olyasmit, amit úgysem fogok használni??? :U

    Na, szépen lebeszéltem magam! :D

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák