Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kingabo

    őstag

    válasz Tv #7256 üzenetére

    Az én ppc-mhez minden romhoz van egy ajánlott rádió rom, amivel használni célszerű. Elvileg lehet másikkal is használni, csak olvastam olyat, hogy többet fogyaszt, eldobálja a hálózatot...

    (#7255) csyo : hadd ne én döntsem el, hogy melyik rom jó Neked. :P

  • csyo

    senior tag

    válasz Tv #7256 üzenetére

    Radio rom-t inkább ne frissíts, ha nem muszáj. Inkább csak az OS-t ,főleg ha kezdő vagy még a dologban (én is az vagyok). Nem arról van szó, hogy bonyolult lenne, de sok készüléket véglegesen használhatatlanná tesz, ha nem megfelelő radio kerül rá (legalábbis xda-n rengetegen panaszkodnak erre, és több helyen fel is van hívva a figyelem, hogy radiot csak akkor frissíts ha muszáj). A wizard-ra szerintem wm 6-nál újabbat nem érdemes tenni, mert nem túlzottan erős a processzora. A frissítést én mindenképp sd kártyáról ajánlom, teljesen feltöltött akksival. Én jobban kedvelem a sima (pl. Htc) romokat, mint amibe pakolászva van minden ész nélkül. Aztán majd alakítod ahogy szeretnéd.

    okés. ezt hogy tudom megtenni?

    letöltöm a win mobil 6.1et mondjuk ezt: [link] és felteepitem egyszerűen?

    vagy ez most OS, vagy radio rom? Már belekavarodtam, hogy mi micsoda:-(

    --

    SD kártyáról hogyan frissitek? Egyelőre nem sikerült feltenni semmit, de jo lenne, hogy gyoritani tudnék rajta valamit...
    Meg kellene rá audio és média lejátszó is, meg hogy tudjak netes rádiót hallgatni, mint az asztali pc-men winampon keresztül

    de nem tudom hogy lehet ezt megtenni

    Legyen szép a napod!

Új hozzászólás Aktív témák