Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tuvics13

    csendes tag

    Nos, a helyzet változatlan, tehát reménytelen. Nem értem mi a gond. A manual szerint reagálnia kellene az F2-re, de semmi. Áramtalanítottam, kivettem a telepet is és úgy nyomtam hosszan az On/off gombot, eredménytelenül. Ezután telepítőlemez és USB kulccsal próbálkoztam, hatástalanul. Felvettem videóra, hogy mi történik pontosan a géppel, mert már semmi ötletem nincs. Elindítom - végigpróbáltam MINDEN billentyűt - megy a Samsung jel és beugrik a Win javítás... aztán elsötétedik és felugrik angolul, hogy diagnosing your pc... elsötétedik és kezdődik minden az elejéről. Erről csináltam egy videót. Hátha megláttok valamit, ami nekem nem tűnt fel. Szívem szerint szétszedném és franciakulccsal adnék neki, csak sajnos a csavarhúzóm nem bírja a csavart, annyira bele van tekerve - előbb törik a csavarhúzóm vagy a műanyag borítás, mint a csavar...

    [videolink]
    (Mielőbb megtalálnátok: csináltam gombnyomással, anélkül - telepítőkkel, anélkül és mindezt rövidnadrágban - tehát nem ismerkedem :D ) Köszönöm a segítséget és a további ötleteket is

Új hozzászólás Aktív témák