Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • evil's boy

    csendes tag

    Hello , azt szeretnem megkerdezni hogy valaki tudna e nekem tanacsot adni hogy az asus K szerias notik kozul erdemesebb e egy intel procival kombinalt g102m mel szerelt modellert 40 ropival tobbet kiadni mint egy amd turion x2 rm74 el szerlet ati hd 4570 es gépért ?

  • evil's boy

    csendes tag

    válasz Fulmi #15324 üzenetére

    KOszi szepen , en is az amd-s verziora tippeltem amugy a két teljes konfig:

    I.:

    - GYÁRTÓ: ASUS
    - KIJELZŐ: 15.6"
    - PROCESSZOR: AMD TURION X2 RM-74 2.2 GHZ
    - MEMÓRIA: 4 GB
    - MEREVLEMEZ: 250 GB HDD
    - VGA: RADEON HD4570
    - OPTIKAI MEGHAJTÓ: DVD-RW
    - OP. RENDSZER: LINUX
    - WLAN: B/G/N
    - WEBCAM: 1.3 MPIXEL
    - KIMENET: VGA
    - LAN: 10/100/1000
    - AKKUMULATOR: 6 CELLÁS
    - GARANCIA: 24 HÓNAP

    II.:

    15.6" HD felbontású LED kijelzõ
    Intel Core 2 Duo Processor T6500
    4GB DDR2 memória, 320GB merevlemez
    NVIDIA® GeForce® G102M VGA kártya

    ill reszletesebben:

    ProcesszorIntel Core 2 Duo T6500
    Memória méret2 x 2GB
    Merevlemez kapacitás320 GB
    Kijelző15.6" HD (1366x768 HD, 16:9), Color Shine - LED háttérvilágítás
    Webkamera1.3MP
    W-lan802.11b/g/n
    USB4
    Akkumulátor6 cellás (2200mAh) Li-Ion
    CsomagtartalmaHálózati adapter, hordtáska és egér
    Garancia2 év világgarancia + háztól-házig szolgálta

    Ezek kozulk kellene eldonteni hogy melyik a jobb , gémelni is , amennyire lehet vagy azert erosebb hasznalatnak kiteve!

    Tanacsokat elore is koszonom!

    [ Szerkesztve ]

  • evil's boy

    csendes tag

    Köszönöm szépen a válaszokat , igen az lennealegjobbb ha ugy lehetne kombinalni hogy intel proci meg ati kari,de sejnos csak intel+ nvidia es ati+amd paros kozul lehet valasztani , csakugye azt probalo kideriteni hogy hoz e annyit az intel proci a go videokartyan hogy elerje az ati szintjet + mega 40 ropi!

    De sztem egy jooo videokari tobbet er mint az eroos proci ugyhogy nekem vegulis azam-s szimpatikus , esetleg lehet megerne veukbeszelni neme lehet egy cor2esati parost kerni,bar sztem kirohognek ;)

    Kocsi szepen megegyszer!

  • evil's boy

    csendes tag

    válasz Fulmi #15337 üzenetére

    hi, igazabool , tenyleg jool jangzik a totyika noti , de ezek az asus uj modellei , es baromi joo kepuk van a ledes lcdjének , illetve nem tudom hallottatok e de olyan a haz hooelvezetese hogy pl a burkolat nem melegszik stb + ez barom ira nem mérvadó de jool is nez ki :D

    csak ugye en is egy intel proci es ati kari parosra gondoltam de ilyen opcsön meg nincs :D:S:( sajnos!

    Amugy a pontos arakat megneztem az amd-s lenne 158 e brutto , a core2 meg 185 ugyhogy olyan 30 e van inkabb koztuk , de en azt hallottam hogy ezek a go-s vidikarik ratyik

    nekem tudom az asztali nem osszehasonlitas , de ott van egy 7600 gt vidikarim 256os , meg egy 2,1 es 6400 as elsoo szerias core2 es messze kifullad a vidikari amikor meg aproci birna nem tudom ertitek e tehat gyak. nem hasznalom ki a procitr ezert lehet jobb lenne egy olyan konfga ami gyengebb proci de kemenyebb vidikari , de azt sem akarom hogy a loo tuloldala legyen mee az sem szep ha mindig 100% a proci lefoglaltsaga!

    Szal ezert gondoltam kikerem masok velemenyet is , Igy mit szoltok hozza ?

    koszi meg1x

  • evil's boy

    csendes tag

    válasz SirKero #15341 üzenetére

    Ahhhan , haat jahh kb ez a plafon, de egy afa visszaigenylest szeretnek majd eszkozolni ugyhogy ulyan 150 nettoig nezelodtem , a toshibak jook egyebkent , csak sztem a felsobb arkategoriasak , marmint az ilyen 300e + osok legalabbis regen az volt , mert van egy satelit A10 unk - ez kb olyan 6-7 eves noti , most szallt el a winyoja meg talan 1x lett benne venti cserelve mer beszart , de allitolag az ujak nem birnak ennyit ... nem tudom az annak idejen az a noti 450e volt mondjuk akkor meg amiugy is dragabbak oltak a notik , de ezert óckodom a toshibatol , meg pl , az osszeszerelese ennek az asusnak nagyon durva olyan mint egy betondarab ahogy igy probalgattam fasza a zsaner nem recseg nem ropog ilyesmi es en valszeg ha meglesz minden nap buszoztatni fogom egy 2 orat meg cincalni ugyhogy ez is fontos ...

  • evil's boy

    csendes tag

    Hello,
    azt szeretnem megkerdezni ha lennetek olyan kedvesek segiteni , hogy szerintetek egy HP dv6 os laptop az alabbi parametererkkel megeri -e brutto 240 ert , vagy van ami ennyi penzert jobb ?
    nagyjabool:
    - Intel core 2 Duo P8700
    - Ati HD 4650 1GB
    - 500 GB winyo
    - 4 GB ram (csak 800 fsb :S)
    asszem a fontosakat leirtam, extra meg ujjlenyomat olvaso meg taviranyito stb + 2 ev gari
    Valaszokat elore is koszonom!!

Aktív témák