Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kumite

    aktív tag

    Üdv,

    Egy új Acer Aspire One D270 netbookon szeretnék filmezni, de nem az igazi. Egy idő után elkezd szaggatni a kép és a hang is, filmtől függetlenül, tehát nem az AVI a hibás. Olyan is van, hogy minden megakad, ilyenkor csak bele kell tekerni máshova és viszi tovább.
    Sima SD tartalomról van szó, mégcsak nem is HD-val izzasztom a gépet. A gép alja meglehetősen felmelegszik, de egy CPU hőmérséklet mérő progit feltettem, az 55 fokot mutat CPU hőmérsékletre, ami elvileg normális.
    A gépen Windows 7 van, 2 giga ram, N2600-as Atom proci. Saját lemezéről tettem fel a chipset, audio és a vga drivert is.
    Miután az alap Win7-es media player elkezdte ezt csinálni, feltettem egy Media Player Classicot is egy K-Lite codec pack-kal együtt, de így is ugyanaz lett az eredmény.

    A gépet egy keményfedeles könyvre téve használjuk, tehát elvileg a levegőnek szabad ki- és bejárása van, nem folytja le takaró, párna vagy ilyesmi.

    Tudom, hogy nem egy erőgép, de azért egy SD avit illene neki elvinni.

    Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma?

    Előre is nagyon köszönöm!

  • Kumite

    aktív tag

    válasz ravail #48965 üzenetére

    Köszi, megnézem és visszajelzek.

    De attól félek, hogy nem a lejátszóval lesz a probléma, mivel mindkettő pont ugyanazokat a tüneteket mutatja.
    Ha ismét előjön a hiba, akkor beindítok egy winampot is, megnézni, hogy ott mi történik a hanggal.
    Sőt, úgy emlékszem, hogy a Win7 hangerőszabályozójának változtatásakor kiadott visszajelző hang is beszaggat, de ebben csak 90%-osan vagyok biztos.

  • Kumite

    aktív tag

    válasz ravail #48967 üzenetére

    Köszi ismét.

    A gép karácsonyi, dec. 23-án vettem, szóval a Win 7 is új rajta és nagyon ideje, lehetősége sem volt bnőmnek, hogy mindenféle cuccokkal összeszemetelje, filmezésre és facebookozásra használta csak.

    Épp ebben a pillanatban kapcsoltuk be, az első youtube videóba is beleszaggatott már... :S Igaz egyszer tette pár másodpercen keresztül, de ezt akkor sem szabadna megcsinálnia.

    Végső megoldásként újra fogom húzni a Win 7-et, talán már nekem is volt olyan, hogy valami rosszul sikerült, bár egyáltalán nem tűnik logikus dolognak, hogy ilyen előfordulna.

    Megnézem majd az általad javasolt DriverPackSolution-t valamikor a napokban (nem biztos, hogy lesz rá ma vagy holnap lehetőségem) és írok itt majd, hogy hogy áll a helyzet.

    Nagyon köszi!

Aktív témák