Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • VS461

    tag

    Sziasztok!

    Egy 2005-ös sulinetes Albacomp Activa Eco akármilyen notit (SiS 661FX chipsetes) telepítettem újra XP SP3-mal. Az audio drivert nem tudom felrakni, azt hiszem, SiS 7012 PCI audio van benne. A legutóbbi 1.12a-c-d drivereket leszedtem a SiS honlapjáról, és a setup elszáll
    "UpdateDriverForPlugAndPlayDevices -536870397" üzenettel.
    Szerintetek mit lehet vele kezdeni? Egyelőre internetre nem tudok vele csatlakozni.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

  • VS461

    tag

    Ó, látszik, hogy nem vagyok rutinos... :B A CPU-Z-ig eljutottam, de az Everest eszembe sem jutott... :R Jobbára csak saját (és családi) gépekkel szoktam bíbelődni, tuning nélkül.
    Lenry: a SiS oldalán keresgéltem drivereket, a 661FX chipset-hez ez tűnt jónak (a kettő közül). De hátha Everest után okosabb leszek.

    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

  • VS461

    tag

    válasz Lenry #17804 üzenetére

    Üdv!

    Az Everest szerint nem tippeltem rosszul, SiS 7012 PCI audio device. A driver továbbra sem megyen fel, de a tulaj srác megnyugtatott, hogy legutóbb is ez volt, és neki van otthon cédé hozzá :) De ezt már megoldja...

    Cs!

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

  • VS461

    tag

    Sziasztok!

    Valószínűleg totál láma kérdésem van... Kaptam egy FreeDOS-os notit, hogy telepítsek rá egy másik oprendszert... Nem, nem vagyok szomszéd vérpistike... :) Az a gondom, hogy a noti a BIOS-ba nem enged be (miért nem :F ), a telepítő CD-ről meg nem bootol magától; a FreeDOS alatt meg nem tudok kettőspontot írni, (végigzongoráztam a lehetőségeket, de csak füttyög ordenáré módon), hogy átváltsak a telepítő CD-re (ha úgy működik egyáltalán - utoljára 15 éve használtam DOS-t). A noti egyébként Asus K50i.

    Köszi a segítséget előre is!

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Aktív témák