Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gyuro!

    aktív tag

    válasz rumos14 #5885 üzenetére

    Hali!
    Nem régóta vagyok Vostro tulaj! Első dolgom a vásárlás után az xp telepítése volt! Freedos-os volt alapból a gép! Nálam nem volt semmi ilyen probléma, csak annyit kellett tennem, mikor beraktam a telepítő cd-t, hogy indításkor a dvd meghajtóról bootoltattam, mert alapból nem indította el, hiába volt bios-ban sorba állítva, hogy honnan induljon (3. volt a sorban a dvd meghajtó)! Szóval, biosban csak a dvd-t adtam meg neki és láss csodát, már kúszott is fel az xp induláskor!

    Remélem azért mikor betetted a telepítőt első dolgod volt formatálni a vinyót, legalább is én így tettem és nem volt gondom aztán semmi!

    [ Szerkesztve ]

    Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét!

  • kali

    legenda

    válasz rumos14 #23951 üzenetére

    szerintem amennyiben nem jelentkeznek funkcionalitási problémák - jelentős melegedés a gyakoribb, mert lakásban is kap port/szöszt a noti, és azok felhalmozódásával idővel szűkül(nek) a légjárat(ok), és romlik a noti hűtése - úgy nem kell erőltetni - elsőre akkor is max egy kis otthoni "külső" kitakarítás; egy kis ecset, ameddig beér, porszívó - a ventit közben lehetőség szerint lefogni akár egy csavarhúzóval, hogy ne pörögjön túl!

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák