Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • NTonee

    veterán

    válasz bedohazi #23719 üzenetére

    Először is consumer (konzumer), nem pedig costumer. Az utóbbi egy kicsit mást jelentene, de azt sem úgy hívjuk, hanem BTO (Built to order) gépnek, vagy DIY (Do it yourself).
    Másodszor eleve felejtős az egész, mivel 220 ezer körül nem találsz 4 magos procit a gépben. A Core i5 is csak 2 mag 4 szál (HT) az Arrandale és a Clarkdale esetében.
    A DELL csinálja általában az elfogadható árú business class gépeket. A Latitude szériában lehet válogatni, ahol van 220 körül core i5-ös procival szerelt gép. Persze, ha normális videóvezérlőt is akarsz bele, akkor el lehet felejteni ezt a szériát pénzügyileg.
    A HP-nál is van ProBook és EliteBook, csak az előbbihez meg kell venni hozzá a garancia kiterjesztést, mert általában 1 év van. EliteBook esetében 3 év a gari. Persze meg kell jegyeznem, hogy ezek sem a 220ezres kategóriában vannak.
    Ha minőséget és teljesítményt akarsz, akkor gyűjtögess még.
    Én is hasonló gondban vagyok mellesleg. Én játékra is alkalmas gépet akarok venni. Van nagyon drága és minőségi, de gyengébb, valamint van olcsóbb és marha erős, de kevésbé minőségi. El kell dönteni, hogy mit akarsz.

Aktív témák