Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Amacs

    aktív tag

    válasz BluEyes #23117 üzenetére

    Hibernálni nem szoktam, csak altatni.
    De ahogy én észre vettem attól nem nagyon függhet, mivel olyankor is el szokott szállni a rendszer, amikor egyáltalán nem volt altatva.

    Van még valami, ami mondjuk szerintem nem kapcsolódik szorosan ehhez a problémához.
    A dvd írója sem akarja az igazat. Régen csak az újraírhatókat dobta ki, amikor le akartam törölni, valami scsi errorra hivatkozva, de manapság már a sima üres lemezt is kínszenvedés vele beolvastatni, amikor meg sikerül, akkor hibásan írja meg.
    Gondolkoztam már ilyen bolti tisztító cuccon, de lehet az meg fölösleges pénzkidobás lenne, mert nem hardveres gond van a háttérben. Na meg a fene tudja mennyit érnek azok. Próbáltam már több író programot is pedig.

    De ez így pont fasza: eredetileg azért is örültem a laptopnak, hogy majd milyen jól tudok rajta dvdket írni, mert nem kell közbe attól tartanom, hogy jön az áramszünet (ugyanis felénk elég sűrűn megesik az ilyen), erre tessék: kb annyi valószínűsége van annak, hogy összeomlik a laptop, min hogy jön az áramszünet, és még a dvd író se áll a helyzet magaslatán.

Aktív témák