Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ádám16

    addikt

    Sziasztok! Adott egy SGH U600 mobiltelefon, mely bekapcsol, gombjai kijelzője világít, csak képet nem ad. ( a kijelző feketén világít.) Szoft. friss. elég neki, v ne is próbáljam, mert más bajra jellemzők ezek a dolgok? Köszi előre is :)

  • Ádám16

    addikt

    Sziasztok!
    Adott egy Omnia7, 1 hónapja vásároltam, használtan, T-mob-os legújabb Mangoval. A készülék a vásárlást követően 1 héten belül indult újra először, játék(ok) elindításánál. Letöröltem egy adott játékot (azt hittem, az a baja), nem is volt vele gondom pár napig, utána újra elkezdte. Hozzáteszem, az esetek legnagyobb részében nem indul újra a készülék, a játékok folyamatosan pörögnek, próbáltam ki-be lépkedéssel játékokból, hátha a proci terhelése lenne a baja, de semmi, megfelelően működik, szóval SZERINTEM szoftveres a gebasz. (psze az előző tulajnál ilyenek nem fordultak elő... :((( )
    Na most, tegnap beállítottam a telefonon a lock+wallp.-ben, hogy show artist when playing music, na mondom megnézem, hogy milyen, nem tudom, minek kéne történnie, de elindítottam egy zenét, aminek van albumborítója, és RESTARTOLT a telefon. Na emiatt tényleg beparáztam, hogy a készüléknek komoly baja van. ( nem tudom, mit jelent pontosan ez a show artist.., én arra gondolok, hogy ha lejátszok egy zenét, kikapcsolom a kijelzőt, majd be (locksreen), akkor az album borítójának képét kéne mutatnia, de nem mutatja, hanem behoz egy színes háttérképet [ergo úgy veszi, minta nem lenne előadója]
    találtam egy oldalt, ahol írnak egy hasonló problémáról:link
    A cikk 2. pontjának végére hívnám fel a segíteni próbálók figyelmét
    Amikor nem játéknál indult újra a telefon, hanem ennél a beállításnál, akkor a telefon kiírt pár mp-re hibaüzenetet, de nem tudtam feljegyezni (8-assal kezdődött), tegnap óta pedig nem tudom újraindításra késztetni a telefont.
    Szerintetek mit tegyek? Vigyem szervizbe, vagy frissítésre kell várjak, esetleg tudni a probléma okátt? A gond az, hogy februárig van a készülékre garancia, és gyorsan kéne lépnem, de félek, h le fogja szarni a Tré-mob. a problémát, ha náluk nem fog újraindulni..

  • Ádám16

    addikt

    Sziasztok!

    Párom SG A53 készülékéhez szeretnék kábelt venni. A lényeg, hogy ezt tudja "maxon" tölteni, továbbá később, más telefonhoz is lehetőleg gyorstöltsön.

    A töltő megvan, [link] 45W Samsung, de kábelt nem tudom, milyen vegyek hozzá. Tudtok ebben segíteni?

Új hozzászólás Aktív témák