Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz quailstorm #49376 üzenetére

    Udv ismet,

    elokerult a fiok melyerol egy regi telom, Moto X Force. kb 3 eve be sem volt kapcsolva, ugy emlekszem, akkortajt is azert vagtam a fiok melyere, mert nem tudtam bekapcsolni, vagy tolteni. akku, vagy MoBo problemara gyanakszom.

    a tunetek:
    - gyari toltovel meg sem nyikkan. akarmeddig hagyom rajta.
    - 3rd party jo minosegu microUSB kabel, ha szinten 3rd party toltofejjel parositom, egyszer felvillan a teljes kepernyon egy akku ikon villammal, majd eltunik. toltes tovabbra sem indul, bekapcsolni sem lehet.
    - laptopomra dugva semmi. lattam par helyen redditen, meg itt-ott, h az segitett nekik, nalam semmi.
    - van egy 5V 1A aramforrasom, ha arra dugom a kabelt es a telot, akkor kb 3 mp-re felvillan az elobb emlitett akkuban villam ikon, kb ugyanennyi idore eltunik, majd megint elojon, majd eltunik, es ez megy vegtelen ciklusban. tesztkepp rajta hagytam egesz ejszaka, semmit nem toltott rajta, csak ment ez a villogas. ha be akarom kapcsolni, felvillan par mp-re a Motorola logo kek hatterrel, majd eltunik, es visszater ehhez a bootloop-szeruseghez. amint lehuzom a kabelrol, megint nem reagal semmilyen gomb kombinaciora.

    a hangero le + bekapcs gombbal be tudok lepni a fastbootba (ha jol emlekszem az SGS III idoszakbol a nevere), de csak akkor, ha ezen a legutoljara emlitett aramforrason van a telo. itt azt irja zolddel, h az akksi OK. de hiaba is lepek be, wipeolni, resetelni, recoveryzni, semmit nem tudok vele. akarmelyik opciot is valasztom, ujraindul (gondolom), majd kezdodik elolrol ez a villodzas.

    valaki szerint lehet ezzel barmit csinalni, vagy kuka? ha utobbi, az a baj, h legyalulni sem tudom, mert recovery sem mukodik. fingom sincs, h anno hogy raktam el, volt-e FR, vagy nem. anelkul meg nem szivesen adnam be/le sehova. daralogepem meg nincs. :))

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák