Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz Mi5i #100602 üzenetére

    Most vettem használtan pont olyan lapot, mint a tiéd, csak az enyém mATX, procink is egyforma. Gondoltam tippelek egyet, mert nálam nem csinálja.

    Gyári órajeleken is szívat? Ha tuning miatt másznak el órajelek nem állok szóba veled :DDD

    Ha alapon is eljátsza akkor szerintem fordítsd meg a HDD-ket fejjel lefelé. Bajuk nem lesz. Lehet kontaktos a csati az egyiken és ha majd másképpen áll rajta a kábel.... egy próbát megér, mert ez pénzbe nem kerül. Elég vacakul krimpelik fel a gagyibb sata kábeleket is, lehet költözéskor meghúztad.

    Egyébként vérpisti még mindig nem tud BIOS-t flash-elni. Betettem a lapot benyomtam, hogy a pumpa tolja ki a levegőt és nem kapcsolt ki a gép. Akármire állítottam a deep sleep-et a BIOS-ban nem kapcsolt ki.
    pfffff
    Feltoltam rá újra ugyanazt a verziójú BIOS-t (1.8), ami fent volt rajta egyből jó. Én nem tudom miről frissített szerencsétlen, de nem ment fel rendesen. Fogadok emiatt (is) adta el ilyen hamar.
    Persze írod, hogy nálad is már 3 éve ott figyel. Nemtom én idáig trónoltam az i7-860-on. Jóvót.
    Elviszik azt még majd kari előtt most is :)

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák