Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bowser

    aktív tag

    Sziasztok!

    A problémám továbbra is fennáll :(
    Esküszöm ha valaki segít nekem, küldök neki postán valami ajándékot!

    Szóval röviden:

    Egy Zalman ZM-K400G Gamer billentyűzetet vettem ma de akadt egy kis probléma. A gépem felismerte telepítette a illesztőprogramot is! Viszont semmilyen leütésre nem reagál (háttérvilágítás és a Num Lock világít). A gépet újraindítottam és a BIOS-ban lehet vele navigálni szóval ilyenkor minden billentyű jó de amikor bejön a Windows logó onnantól nem reagál. Próbáltam mindegyik USB portban elől hátul de semmi, ezután telepítettem a Zalman oldaláról letöltött hozzávaló Drivert és szoftvert de semmi. Azonkívül, hogyha kihúzom a bill-t eltűnik az ikonja és kilép a szoftverből szóval érzékeli.

    Sokan írják a neten, hogy BIOS-ban az USB Legacy legyen "Enabled" de nekem nincs ilyen opcióm. A billentyűzet más számítógéppel hibátlanul működik Bootolás után is a Windowsban. Az alaplapom típusa: Intel Bearlake Q33. Gép típusa HP DC 5800 SFF. 3 oldalról szedtem le Drivert de mind ugyanaz és semmi változás .

    Esetleg valami az áramelleátásnál lehet? Fogalmam sincs..Aki segítene nekem annak nagyon hálás lennék!

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

Új hozzászólás Aktív témák