Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Antee

    tag

    Sziasztok!

    Tök alap problémám van: BIOS-t szeretnék frissíteni, de mindenhol azt olvasom, hogy ahhoz floppy kell, ahhoz meg ugye meghajto is.. :) nade az én gépemben nincs floppy meghajto, így arra gondoltam, hogy talan cd/dvd-rol is meg lehetne e oldani, de volt aki azt mondta, hogy abban az esetben nem biztos h fog menni, mert mivan akkor, ha nem ismeri fel az alaplap az optikai meghajtot pont akkor mikor kellene... Szóval akkor összegezve: Lehet-e dvd-meghajtorol BIOS-t frissiteni vagy nem? Ha lehet, akkor még lesz majd további kérdésem, ha nem, akkor veszek floppy meghajtot, bar lehet kiröhögnek a boltban majd.. :D

    Előre is köszi a helpet!

    Ami ingyen van, az minden pénzt megér!

  • Antee

    tag

    válasz virkir #8381 üzenetére

    Igazad van abban, hogy nem nagy pénz, de mikor vettem a házat, akkor nem volt benne, és azota sem kellett semmire, de sztem a kérdésemből is kiderült, hogy nem a pénzről szól a dolog...

    Khalox köszi a választ! :)

    És mint említettem, hogy pozitív válasz esetén lesz még kérdésem... Tudom hogy nagyon alap dolog, de mivel még nem csináltam soha, és elég gáz, ha elszurok vmit, ezert kérem, hogy vki mondja el nekem lépésekben, hogyan kell csinálni, félek, hogy elszáll a cucc, és nem lesz este gépem... :S Természetesen nem akarom ezzel untatni azt, aki már tudja, ezert priviben is megfelel a válasz!

    Köszi előre is! :)

    Ami ingyen van, az minden pénzt megér!

  • Antee

    tag

    Sziasztok!

    Bocsi, ha problémámra van külön topik, de nem volt már szemem kikutatni..
    A kérdésem:
    Van nekem egy Gigabyte 9600GT-m, amin ugye van két DVI, illetve van hozzá egy 20"os tft monitorom. Azonban a régit sem adtam el, s gondoltam egy nagyot, hogy majd én egyszerre használom mindkét monitort. De sehogy nem tudok képet lehelni a régibe (ami egy 17-es crt), próbáltam már, hogy visszaveszem a felbontást, illetve a képfrissitest, mindenféle wizzardot futtattam, de a monitor csak bután villogtatja a zöld ledet felváltva a narancssárgával, amit kb olyankor csinált, ha túlhúztam a procit, és nem akart elindulni... Szóval mintha vmi hiba lenne. A monitor egyébként jó, mert a másik kimeneten, amin most van a tft, azon működik. De a tft sem megy mindkettő kimenetről.. :(
    Ez hardveres dolog lehet? Mert mikor vettem, már akkor ismegvolt ez a tul., akkoris csak az egyiken jött kép.. Vagy vhol állítani kellene vmit?

    Köszi előre is a segítséget!

    Anti

    Ami ingyen van, az minden pénzt megér!

  • Antee

    tag

    válasz joe2005 #30679 üzenetére

    Hát most elolvastam, de semmi uj. Illetve de, annyiban más, hogy nekem a Control Panel nem ajánlja fel a "Configured independently from each other (Dualview)" lehetőséget. Csak a többit (clone, vertical, horizontal)
    Az, hogy engedélyezni kellene a második DVI-t, azalatt azt érted, hogy a Control Panelnél? Mert nem tudom, hogy hol lehetne máshol, de ott sem találtam külön.. :(

    Egyébként köszi az eddigi válaszokat! :)

    Ami ingyen van, az minden pénzt megér!

Aktív témák