Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Yooha

    aktív tag

    Sziasztok!

    Azt történt hogy anyámék gépében elkezdett kerregni a ventilátor, erre ijedtükben kikapcsolták. Ettől a windows nem indult el, félúton megakadt a dolog. Ekkor szóltak nekem, én megpróbáltam telepítő CD-vel rendbetenni, de nem tudtam.
    Ekkor alaplapi gombelem ki-be, ettől elindult a gép, de 2 dolog történt.
    1. A windows „elfelejtette” az alaplapot, ezen a lap telepítő CD-jével segítettem.
    2. A gép visszaidőutazott a rendszertelepítés állapotába (tavaly november)
    Érdekes módon a külön vinyón lévő, 1 hetes fájlok megvannak, a levelek a thunderbirdben megvannak, de pl. a dokumentumok mappából eltüntek a dolgok.
    Kérdés:
    Normális hogy ez történt? Vissza lehet valahogy hozni a fájlokat, vagy azok elvesztek? (semmi pótolhatatlan nem volt).
    És mitől kerreg a ventillátor, majd hagyja abba szintén magától? Látszólag semmihez nem ér hozzá.

    Andienek: http://www.google.co.uk/images?hl=en&q=spaceship+console&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1259&bih=790
    Az egyik találat:
    http://www.sharecg.com/v/26423/3D-Model/Jupiter-2-Flight-Console

    Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

  • Yooha

    aktív tag

    válasz mezis #19081 üzenetére

    Szia!

    Nem szeretnék windowst újratelepíteni. Van, működik, csak az elmúlt 1 évet elfelejtette.

    Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

  • Yooha

    aktív tag

    Sziasztok!
    A hétvégén elutazom és az a tervem hogy elviszem magammal a wifi routert hogy ott is legyen wifi. A kérdés, hogyha bedugom a routerbe az ottani internetkábelt akkor az ottani netet szó nélkül meg fogja osztani (az itthoni hálózatnévvel, meg mindennel) vagy kell vele molyolni? Elvégre itthon is tud "magától" mindent a router, nem kell hozzá menni a PC-nek.

    Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

Aktív témák