Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Varoz

    őstag

    Üdvözletem!

    Egy kérdés merült fel.
    Van egy zavaró hiba a gépemmel.

    Ha áramszünet volt vagy én kapcsoltam le egy időre az áramot, akkor első indításnál valahol mindig megfagy és újraindul. Utána viszont beton stabil, bármit csinálhatok vele. Ezt minden áramtalanításnál megcsinálja.
    BIOS-ban minden beállítás megmarad, nem felejt el semmit.
    RAM-ra gondoltam így cseréltem, kingmax volt és most hoztam kingston, de ugyanaz.
    Minden beállítás alapon van.
    Már volt próbálva másik VGA-val is, dettó. Minden féle winnel volt próbálva, másik vinyóval is, dettó. Tápot is próbáltam, dettó. Volt CMOS Clear is, dettó.
    A hibáról még annyit, hogy néha úgy fagy meg, hogy mondjuk a kép fele vagy harmada fekete és a többin meg a kép van. Most legutóbb meg teljesen fehér lett a kép, viszont nem indult újra.

    Nem olyan vészes, de zavar, hogy van valami gebasz a géppel.

    [ Szerkesztve ]

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

  • Varoz

    őstag

    válasz mezis #5576 üzenetére

    Nem.
    Igen.

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

  • Varoz

    őstag

    válasz Realradical #5578 üzenetére

    Nekem nem csinálta mindig, csak egy ideje, azt se tudom, hogy egyszer csak csinálta.
    Mondjuk tényleg nem egy nagy hiba, csak zavar. Na mindegy, még azért kíváncsi vagyok hátha valaki tud erre választ.
    Nyáron venni akarok új gépet, akkor a tápot kipróbálom. Meg a VGA-t, mást nem tudok, mert nem lesz csereszabatos. (AM3 DDR3-al)
    Ezt meg öcsém kapja meg, így végül is nem lesz gond, mert eladásnál ez hátráltató tényező lenne, bár ha valaki megérti, hogy a géppel amúgy semmi baj, akkor nincs gond. :)

    Akkor mindenféleképp megnézem az új táppal a nyáron.
    Köszönöm a választ. :R

    [ Szerkesztve ]

    hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Aktív témák