Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • 64b0r

    aktív tag

    Üdv!

    A következő gondom lenne: Van egy philips infrás fejhallgatóm (ilyen, csak szürkében, szóval lehet, h eggyel régebbi, csak arról nem találtam képet)

    Az utóbbi időben észrevettem, hogy sok a zaj. Van egy alap zúgás, hasonló a mobilok gerjesztési hangjához, de mégsem az. A baj, hogy ez folyamatosan hallatszik, ez különösen akkor zavaró, amikor kisebb hangerőn szeretném használni.

    A múltkor, amikor igazgattam a fejemen, észrevettem, hogy a zúgás elhallgat, ha a jobb oldalt letakarom (mindkét fülhallgató külső felén van infra vevő) Mondom miafranc... Az egyetlen ötletem, hogy a wifi router az, ugyanis az tőlem jobbra van a szobában, és valahogy belekiabál a frekvenciába.

    Valaki, aki ért hozzá: lehetséges ez egyáltalán? Tudom, h mindkettő elektromágneses hullámokkal kommunikál, de elég meredeknek tűnik.

    A kérdésem: ha tényleg ez az ok, akkor van esély, hogy egy rádiós wireless füles (pl. ez) nem akadna össze a routerral? Mert ez tipikusan olyan dolog, ami csak vásárlás után derülne ki, és mivel nem a cucc a hibás, így sz@bhatom...

    On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

Aktív témák