Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • benneddeck

    tag

    Hali! Router problémáim akadtak... egy a közelünkbe becsapó villám megölte a modemem és routerem, vettem helyette egy modem+router+wireless egybe készüléket(TP-LINK), varázslóval beállítottam a cuccot, ADSL-em van, szval pppoe és felhasználói név+jelszó beírás... beírtam mindent, ujra is indult magától a "doboz", de internet sehol, gépet is ujrainditottam, internet sehol... aztán szomszédnénitől kölcsönkértem a modemét, ezzel 2 katintás+ adatok beirva és megy mint a parancsolat...kérdés hogy a router ezt mért nem hajlandó megtenni?
    válaszokat előre is köszönöm szépen!

    üdv: benedek

    ''...Still Lowride in the West Coast...''

  • benneddeck

    tag

    Hali! Akadt egy kis problémám win7 starter telepitéssel.... netbookra szeretném feltenni pendrive-rol, aztolvastam a interneten hogy van egy windows 7 usb/dvd tool nevü progi aminek a segitségével majd szépen fog pendriveról is bootolni a telepítő, ehez viszont szükségem lenne egy microsoft image mastering api v2 nevü programra hogy előbbit fel tudjam telepíteni a gépemre, ezt elvileg microsoft honlapjáról ingyenesen le lehet tölteni, a program letöltő oldala be volt linkelve egy weboldalra, rákattintok, bejön egy oldal ahol azt irja hogy előbb érvényesíteni kell a windowsomat, itt még az oldalon szerepel is a bizonyos program neve. Érvényesítés gomb, kiad egy kódot, bemásolom, tovább...és kidobja a microsoft kezdőlapját. Érvényesítés sikerült elvileg, de a főoldalon rákeresek a program nevére és semmi találat... A kérdésem az lenne hogy akkor honnan a f****ból töltsem le ha innen sem lehet...? Ez az oldal hibája vagy én vagyok balfmakk?
    Válaszokat előre is köszönöm!

    ''...Still Lowride in the West Coast...''

Aktív témák