Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • válasz retekk #17245 üzenetére

    Esetleg először is egy új oprendszer feltelepítésével még nem próbálkoztál?
    Nem biztos, h hardveres a hiba.

    Nem tudok alaplaptesztelő programról.

    Ha nem lenne jó, el se nagyon indulna a géped.
    VGA milyen? Tápegység típusa?

    Merevlemezt HD Sentinellel is megnézted?
    Új is lehet rossz akár.

    BIOS beállítások átnézése, nem tuningolsz véletlenül mint az állat?

    Bocsi, h ilyeneket kérdezek, de csak ez az egy hsz-od van, adatlapod teljesen üres, nem tudni mennyire értesz hozzá, volt már aki fagyásig tuningolt, és nem értette mi a baja a gépének. :)

    Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

  • _XXXXX_

    tag

    válasz retekk #17245 üzenetére

    A cpu hőfokai jók? ha nem akkor lehet a hűtő újrapasztázása segíthet. Alaplapot nem nagyon lehet tesztelni programmal. Inkább azt szokták csinálni, hogy kipróbálják egy másik alaplappal a többi alkatrészt.

    (#17247) zmilaner: Az a baj, hogy rátelepítettél ezt azt, meg most már fagy is, meg még új gép is, eléggé sok hiba lehetőséget takarhat. Tűt a széna kazalban kategória megtalálni a hibát.
    - telepítsd újra és csak a drivereket tedd fel
    - teszteld az alkatrészeket le: hdd-t hdsentinel-el, memóriát memtest86, vga-t furmark(mondjuk az lehet nem lesz valami veszett gyors az integrált vga-n, de az biztos, hogy felfűteni rendesen, ha hibás látni fogod), cpu-t prime95
    Ha még mindig jó, akkor elkezdhetsz telepítgetni rá sorban programokat.

    (#17248) Thunderzolee: Szerintem amíg betudtok jelentkezni addig mentsetek le róla mindent, aztán telepítsétek újra. Ha xp akkor léteznek bootlemezek amik linux alapúak és feltudják törni a jelszavakat(nem minden esetben sikerül). Ha win7 vagy vista az már gázabb, mert xp óta változott a kódolási algoritmus, nem tudom van-e már rá bootolós megoldás.

    (#17251) Cruncher: Ha várakozással elindul és minél tovább vársz annál tovább bírja akkor az ilyen melegedés gyanús dolog. Tehát tápra tippelnék első körben, hogy abban döglik valami és melegedésre áll meg a cucc. Vagy alaplap lesz a második tippem, hogy azon döglik valamelyik kondi talán. Azt megtudod nézni, hogy púposak-e a kondik a lapon. Mondanám, hogy nézz be a tápba is, de azt nem ajánlom, mert nem tudom mennyire vagy felkészült és hogy állsz a garanciával.

    [ Szerkesztve ]

    "Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

Aktív témák