Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Kube #29660 üzenetére

    Na igen, az apró balesetek, amikor vmi ráfolyik az egérre/billzetre. Ezek előfordulnak sajna és akkor annyi az egésznek, bár ha szerencséje van az embernek, akkor egy kis tisztogatás után után újra megy az egész. Különös tekintettel a cukros levekre, amiktől szépen be tud ragadni az egész, az ember meg sík ideg lesz mire kitakarítja, ha sikerül egyáltalán..
    Mondjuk nekem egy 890ft-os :) Gamebird multis billzetem van, amiben a nyák lap egy fóliára van rányomtatva ( ergo, akár össze is lehet gyűrni az egész nyákot és nem lesz baja.. ). Én épp most vmelyik nap mostam meg az enyémet, úgy, hogy kivettem belőle a fólia nyákot, majd a gombokat és külső részt simán megmostam ruhakefével és "kézmosó ultrával" ill. folyékony szappannal. Utána szárítás és tökéletes az egész. :) A gombok nekem a külső burkolatba vannak belepattintva, így nem hullik szét az egész, ha szétszedem.
    Hasonló képen szoktam az elkoszolódott egeret és a távirányítókat is tisztítani, ennél jobbat és hatékonyabbat nem tudok a tisztításra, de ez is tökéletes szerintem.

    (#29665) Vityapapa Nyugodtan bele rakhatod a kártyát, sőt bármelyik PCI Express-t. A kártya tudja a dx11-et. de ne erőltesd neki, főleg nagy felbontásban és sok részlettel, mert szaggatni fog a game. Ez egy belépő/alsó középkategóriás kártya, szóval ennek fényében kell elvárásokat támasztani vele szemben..

    (#29664) halyKoránt sem biztos, hogy a DEL-t kell nyomni a BIOS-hoz. Próbáld meg még az F2-t esetleg a SHIFT+F2-t, de egyébként mutatnia kéne neki, hogy mit nyomjál.. :F

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák