Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DJ WOKKY

    addikt

    válasz nónéjm #18215 üzenetére

    Azért kérdeztem, hogy hol lax, mert Bp.-en nem jellemző ez. "Közel" a határhoz inkább.... Ha nincs tv-tuner-ed akkor végképp nem tudom elképzelni, hogy mi alakítaná át a jeleket szép beszélgetéssé :)
    Ha jól olvastam, akkor egy olyan kábellel van összekötve a dolog, hogy Jack - 1 pár RCA.
    Az elosztó és a konektor viszont már lehet hibás a dologban, mert ezeknél ugye nem nagy az árnyékolás... :U
    Szóval a második adag írásodban lehet az igazság. Az ősrégi elosztó lehet a hibás, az összes többi taggal együtt :)
    Egy kicsit lehet hogy sok egy konektorra ez a terhelés, főleg aha az abban található vezeték sem mai gyerek... Ezáltal lehetnek kósza jelek, félrevezetések, stb.... ami igen okozhatja ezt a dolgot.
    Szerintem ezt a hibát kiküszöbölheted egy túlfeszültségvédett elosztóval is.
    Ami pedig az áramszünetek kiküszöbölését jelenti... hát ennyi fogyasztóra való tekintettel én biztos vennék egy 600-700W-os szünetmentes tápot... :K

    Ezt nézd meg, ha tényleg komolyan gondolod. Arra tökéletes, ha elmegy az áram, vagy biztosíték gond van, hogy szépen kikapcsold... esetleg pár percig megírj egy cd-dvd-t. :)

Aktív témák