Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Peetry

    senior tag

    válasz csokad #17623 üzenetére

    nekem genius van, egész pontosan ilyen
    1 éve használom, eddig teljes mértékben meg vagyok elégedve. Könnyű, kellemesek a billentyűk is, nem zörög nem kopog. És olcsó. Tudom ajánlani.
    Előtte volt egy logitech ultraflat, elhoztam a boltból 5 gomb nem működött. Alapvetően a logitech jó cuccokat gyárt, de azt a típust inkább kerüld szerintem.

  • kabanka

    aktív tag

    válasz csokad #17623 üzenetére

    Geniusról megoszlanak a vélemények, olcsóbb mint a logitech és minőségben egy szinten van, szerintem jobb az ár érték aránya. Nekem van logitech kormányom, billentyűzetem, kontrollerem összehasonlítottam egy olcsóbb geniussal hát a logitechemn érződik a vacak kínai minőség. Recseg ropog a műanyag. De mondom logitechben a K300as elég jóféle, teszteltem vennék is, 6000ft körül van az ára, de más márkában kb ugyanaz olcsóbb. Nézz még Labtec-et. Nekem Trust slim billentyűzettel 3év után jöttek ki hibák, kopás, elhasználódás, gomb beragadás stb, ennél a logitechnél fél év után a gumiharangokat át kellett cserélni mert az E betű beesett. Trustnál is ez volt csak ott pár év után. Haverom egy Chicony billentyűzetet nyom, nagy méretű de slim, nem tudom a típusát, csendesebb, kényelmes és 3000 ft körül van. Sőt belegondolva tényleg nagyon jó, csak a formavilága nem tetszik hogy ilyen amőba szerű:D szeretem a szögletesebb formákat de ez egyéni probléma:)

    kabankaWorks - Esküvők és rendezvények filmezése!

Aktív témák