Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • hekkerman

    tag

    válasz nyunyu #16139 üzenetére

    nyunyu : Az egész házban az összes elektronikai berendezésben zizeg a tápegység. Szóval, tuti, hogy nem a gép tápja a ludas, de ezt írtam előtte is.

    De ami ma lepett meg, az igazi megdöbbenés.
    Reggel, kihúztam mindent a konnektroból, ugye nappal ne zúgjon, meg ne aggy úristen valami gond legyen amíg üres a ház, szóval kihúztam mindent, megyek el a villanyóra előtt, zizeg, oké, ezzel a tudattal indultam utamra reggel.

    Hazaértem, rájöttem,hogy mindig zizeg az óra, ha van terhelés ha nincs, csak ugye ha van terhelés, ergó valami megy a lakásba, az már elnyomja a hangját a zizegésnek. De! van egy biztosíték ami az óra alatt van (25ös) és van kettő ami az óra után van (két 16-os). Nos a két 16-ost lenyomtam, elviekben csak az órában szabadna áramnak lenni, nemde?
    És beszarás, de megy az óra. :DDD Nulla fogyasztás mellett forog a kurva annyát. (már elnézést, de ez mellbevágott) Na nem úgy értem, hogy pörög mint a ringispil, de kb 5 másodperc egy rublika, vagy bemélyedés vagy mit mutat.
    Ez csak nekem feltűnő? :)
    De elküldöm ezt a hozzászólást és hívom is a szolgáltatot, hogy mivan ilyenkor. (mert ugye az óráig az övék a hálózat)
    Köszönöm mindenkitől a hozzászólásokat, remélem kiderül, hogy mi a gond, és nem lesz semminek baja Baján :D

Aktív témák