Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • castiel

    aktív tag

    válasz #48613632 #12253 üzenetére

    nekem évekig volt 64bites rendszerem az asztali gépben, és sosem volt kompatibilitási problémám, főleg win7 64bit alatt, az utóbbi időben megjelent programoknak meg szinte mindegyiknek van 64bit-es változata...
    Ahhoz hogy működjön, úgy kell leszedned őket hogy kifejezetten 64bit-es rendszerhez, de már annyira elterjedt, hogy nem lehet belőle probléma! Még pár éve azt mondtam volna inkább várj, de most már érdemes váltani rá ha több mint 4gb-ot kell megcímeznie összesen a rendszernek!

    Nem ismerem azt a free virtual printert, de nézd meg az oldalán hogy van-e külön 64bit-es vagy kompatibilis-e, mert vannak olyanok hogy 32 és 64bit is van a telepítőben, így nem kell külön leszedni!

    játékok 100% menni fog szinte mind
    firefox meg a hozzá való cuccok is menni fognak
    vlc meg flashget is megy
    skype meg msn szintén

    nézd meg a free virtual printer oldalán hogy kompatibilis-e, aztán nyugodtan felteheted, a win7 64bit-et, nem lesz vele gond, csak oda kell figyelni hogy ne a 32 hanem 64bit-es verziókat szedd le a programokból!

    Termi16
    én meg már azt hittem hogy valami sötét múltja van a ph-nak xD

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/

  • dfdfdf

    őstag

    válasz #48613632 #12253 üzenetére

    A játékok nem 100%ban mennek ahogy előttem leírták 70-80% a megy 64 bites win7en.
    Én most "buktam" kb 600MB ramot azzal hogy XPre visszajöttem de a játékok 100%ban mennek :)

  • lancellott

    tag

    válasz #48613632 #12253 üzenetére

    Csak tapasztalatból mondom. jól bevált módzser. Nyílván a lkegfrisebb Win 7 kell hozzá, hogy kevés probléma legyen. feltételezem van több meghajtód. tedd fel az egyikre a win7-et úgy hogy meghagyod az XP-t. Indítás után választható lesz hogy melyik Op-rendszert akarod betölteni
    Így megmarad a régi rendszered is és kipróbálhatod mellette a win7-et
    Csak arra figyelj hogy ne egy HDD-n legyen a kettő.

    Dfdfdf. Amúgy off topic ide off topic oda. Valak feljött segítségért és rá akarják beszélni hogy vegyen 460GTX-et mert az jó. Már megbocsáss de hogy lehetne valakit meggyőzni anélkül, hogy utalást tegyél bizonyos márkákra. Előzményeket is olvasd el mielőtt hozzászólnál valamihez. HA elejétől elolvasod akkor megérted miről van szó. 460GTXnem rossz kari de az áráért lehet venni 285GTX-et ami gyorsabb. Annyi hogy nemj dx11-es. de egy kezeden meg tudod számolni hány dx 11-es játék van piacon...

    [ Szerkesztve ]

    Ne higgy olyan élőlénynek, amelyik 5 napig vérzik, de nem döglik meg!!!

Aktív témák