Hirdetés

Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Realradical #5698 üzenetére

    Értem köszi.Amúgy a jelenség általában indításkor jön létre vagy utána max 1-2perc alatt ki jön ez a kék halálos cucc utána soha.Mikor bejelentkeznék a profilomba akkor csinálja ezt, vagy mikor már beléptem és tölti Windows 7- alatt a programokat (steam Hard Disk Sentinel,stb,stb),.A gépet teszteltem hőfok max proci 60C prime95 ,alaplap max 42C ,kari HD5870 70C fok ventivel FurMark Extreme Burn beállításokon ,Ramok tapintásra nem melegszenek illetve nem hibásak mert teszteltem fél napig meg egy jó párszor.A procit húztam q9550 3,74GHZ re ,ram 800MHZ húzva 880MHZ re Evoone Geil 800MHZ CAS4 .Amikor játszok vagy eltelik az a bizonyos 1-2 perc bejelentkezés után nem lesz kék halálom vagyis teszteltem stabilitás tesztelővel Proci,VGA, a vincsesztert meg folyamatosan nézi a Hard Disk Sentinel 3.10 lassan 1 éve ezt használom a hátérben asztalon diagnosztikának ,és problémát nem talált .Gépet takarította, friss Bios + Friss csipszett egyéb illesztő driver Windows alig 1hetes.Általában minden hónapban frissítek mindent ,Windows 7 et is sűrűn telepítek törlök vagyis az is kizárva.Esetleg valami jó táp tesztelőt tudsz mondani mert jelenleg arra gyanakszom Gigabyte 800W Odin moduláris 2 1/2 éves max 450W használok ki ebből amióta megvan nem terhelem túl.Gép takaritva elég sűrűn,kontakt tisztítóval is szakszerűen meg takarítottam a lábakat, táp is ki pókhálózva + hozzá teszem a gép hideg állapotban is ezt csinálja 1-2napig kikapcsolva mert mikor szokott előfordulni a kék halál akkor frissen indítom vagyis elötte ki volt kapcsolva 1 napig esélye sincsen túlmelegedésre mert nincs ami ezalatt le terhelné,hogy fagyásra hajlamos hőfokot generáljon.Ha valaki tud még hasznos tanácsokat adni meg köszönném mert már teljesen nem vágom mi lehet az egésszel drágán meg nem szeretném be vizsgáltatni a termékek java részt még garis tudom cseréltetni ha hibás.Előre is köszönök minden hasznos tanácsot :R :R :R

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Aktív témák