Hirdetés

Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    Segítsetek, mert komoly presztízsveszteséget vagyok kénytelen elkönyvelni.

    Tegnap jött egy laptop, rajta egy lelakott Vista, rakjam újra, kerüljön rá Win7. Megtörtént, minden működik.

    Ma reggel tajtékozva hív a tulaj, hogy nem jó a WiFi, eddig jó volt, soha nem volt semmi baja, de most nem megy föl a hálózatra. Ok, majd este megnézem gariban.

    Elmegyek, valóban nem kap IP-t, ránézek a telommal, az se. Itt a router a szar, véletlen egybeesés, vezetékkel hibátlan. Routerjelszó természetesen ismeretlen, ahogy a net jelszava is, így a routert nem lehet kiresetelni sem.

    Sajna az ügyfél maradt az "utána, tehát miatta" állásponton, és most én vagyok a hülye...

    A bizonyíték holnapután jön, amikor üffél testvére megérkezik a saját Vistas notijával, amin szintén nem lesz majd net. Ha minden jól megy...

    De mi van, ha mégis? Van olyan ismert különbség a Vista és a Win7 közt, ami ilyen hibát okozhat? Mert akkor mégis én vagyok a hülye.

    Sima, WEP-pel védett hálózat, vezetékkel jó, WiFin még akkor se, ha nem DHCP-vel kérek IP-t, hanem kézzel állítok be mindent

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Aktív témák