Hirdetés

Aktív témák

  • zotya95

    csendes tag

    Sziasztok. Multhéten vettem egy asrock. g41mh. alplapot. + egy csx 1333-as ramot. + egy egy terrás vinyot + 550w-os tápot.. Ez eddig szép is meg jó is nah de itt kezdödik a baj.,

    Ami a következő.: össze raktuk a gépet minden faxa. És egyszer csak a leg váratlanab pillanatban újra indul a gép. hát mondom jolvan hátha frisités vagy vmi. de nem mert ugyan ezt produkált a 3dmark-allat el se indult hanem egyböl le lötte magát a kártya szint úgy furmark-nál. ezért vissza küldtem szervizbe a lapot. ahol azt mondták no parra semi baj nincs . vissza kaptam. be szereltem tegnap és egyszer csak driver telepitésnél (full üres win7) újra indult, utána furmark-nál le kapcsolta a vga-t és csak néztem mien szép a fekete kép ernyöm. nah újra inditottam . és megint elinditottam a furearkot. És lön csoda elindult, ment is vagy2 órát a kártya nem ment 50fok fölé. + a prime 95 is ment mellete a proci is csak 49 fokos volt, Ebben kérném a segitségeteket hogy itt akkor most mi a baj?
    Jah és mellesleg mikor el inditom a wow-ot a bejelentkezö képernyönél kékhalált add,
    Ram tesztelve : prime 95. + memtest.
    Vga(ati 4850):3dmark.(alatt ki feküdt elöször de most nézemmég1x) + furemark (ez allat is ki akadt elöször,.
    Proc (E4500)i: prime 95, sentinel. 2-3 órán keresztül 100%osan
    .

Aktív témák